آتش سوزی عجیب دومین پارک بزرگ اروپا

1397/3/8

بیش از ۲۵۰۰۰ هزار بازدید کننده در حال گردش و بازدید از پارک اروپا (europa park) بودند که آتش سوزی از یک انبار شروع شد و به سرعت به بخش های اطراف آن سرایت کرد. این مجموعه بزرگ ترین پارک و مرکز تفریحی در کشور آلمان و دومین پارک بزرگ در اروپا است. پس از اعلام آتش سوزی در پارک اروپا بازدید کنندگان به سرعت پارک را تخلیه کردند و ۲۰۰ مامور آتشنشان برای اطفای حریق و کمک رسانی اعزام شدند که ۷ تن از آن ها مجروح شدند؛ اما توانستند در چند ساعت آتش را مهار کنند و مجموعه را باز گشایی کنند.

پارک اروپا یکی بزرگ ترین شهربازی ‌های آلمان و قاره اروپا می‌ باشد. این شهربازی در نزدیکی شهر روست در آلمان قرار گرفته است. از نظر تعداد وسیل های بازی و تفریح و کیفیت آن‌ ها این شهربازی از سطح عالی ای برخوردار است. این پارک با بیش از ۴٫۵ میلیون بازدیدکننده در سال ۲۰۰۹ پس از دیزنی‌ لند فرانسه دومین مکان تفریحی پربازدید اروپا لقب گرفت. این پارک، ۱۲ ترن هوایی فوق العاده وجود دارد که قدیمی ‌ترین آن Alpenexpress Mine Train نام دارد و بخشی از آن از یک معدن الماس هیجان انگیز می ‌گذرد.

جدیدترین ترن این پارک، Arthur نام دارد که یک ترن هوایی معلق است که بخشی از آن در فضای باز قرار دارد و بخشی از آن سرپوشیده است و با تونل وحشت ترکیب شده است. این پارک، وسایل بازی و تفریحات جذاب، مدرن و باکیفیتی دارد و در روز می ‌تواند میزبان ۵۰ هزار بازدید کننده باشد. پارک اروپا در سال ۱۹۷۵ افتتاح شده است و ۹۵۰ هزار مترمربع وسعت دارد. درآمد سالانه‌ این پارک در حدود ۳۰ میلیون یورو تخمین زده می ‌شود که درآمد بسیار خوبی است. این پارک از چندین قسمت مختلف تشکیل شده است که هر کدام به یکی از کشورهای اروپایی اختصاص یافته‌ اند.

طبق گفته ها آتش از داخل یک انبار نگهداری که در میان پارک های موضوعی کشور هلند و اسکانیناوی داشت شروع شد و پس از آن دستگاهی با نام کشتی دزدان دریایی را به کام خود کشید گفته می شود که برخی از ساختمان های بخش اسکاندیناوی کاملا در آتش سوخته اند و فرو ریخته اند. افرادی که در پارک حاضر بودند و شاهد آتش سوزی در پارک اروپا بودند.

در این عملیات ۵۰۰ نفر به خاموش کردن آتش کمک کردند که ۲۵۰ نفر از آنان آتش نشان بودند برخی از آن ها به خاطر تنفس گازهای سمی مسموم شدند و ۷ نفر از آن ها مجروح شدند. طبق گفته های پلیس فدرال آلمان هنوز علت آتش سوزی در پارک اروپا مشخص نشده است و تحقیق درباره آن ادامه دارد.علی رغم آسیب هایی که در آتش سوزی در پارک اروپا به آن وارد شد توانستند در روز بعد مجددا پارک را بازگشایی کنند.

 • ممنوعیت پرواز هواپیما های «هما» در آسمان اروپا لغو شد

  ممنوعیت پرواز هواپیما های «هما» در آسمان اروپا لغو شد

  درآمد اصلی اروپا از صنعت کروز

  درآمد اصلی اروپا از صنعت کروز

  CLIA EuropeCruise خطوط انجمن بین‌المللی ( CLIA ) منتشر شده است گزارش مشارکت اقتصادی اروپا سالانه خود را نشان می‌دهد که صنعت کروز دوباره یک مقدار زیادی از شغل و مشارکت اقتصادی در سراسر اروپا است.

  تغییر رنگ پاسپورت های انگلیسی پس از خروج از اتحادیه اروپا

  تغییر رنگ پاسپورت های انگلیسی پس از خروج از اتحادیه اروپا

  کشور انگلستان، پس از برگزاری همه‌پرسی در سال ۲۰۱۶، از اتحادیه اروپا خارج شد. در طی تصمیمی، پاسپورت‌های این کشور ار رنگ صورتی بورگاندی به آبی، تغییر خواهد یافت.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved