آسمان خراش های زشت دنیا

معمولا درهمه جای دنیا برای ساخت برج های عظیم و بلند ، هزینه و زمان زیادی صرف می شود

‏معمولا درهمه جای دنیا برای ساخت برج های عظیم و بلند ، هزینه و زمان زیادی صرف می شود، با توجه به همه ی اینها برخی از این برج ها به قدری زشت هستند که هر فردی آنها را میبیند می گوید حیف زمان و هزینه که برای ساخت این برج ها گذاشته شده است. با کیوان پراز همراه باشید تا با برخی از زشترین برج های جهان آشنا شوید.

اولین برجی که می خواهیم نام ببریم برج نوا ویکتوریا در انگلستان است که در سال 2017 برنده جایزه زشتترین ساختمان شد.

دومین سازه ، ساختمان لوید در شهر لندن می باشد که امروزه به عنوان خانه ی موسسات بیمه شهر محسوب می شود. عده ای بر این باورند که این ساختمان نه تنها زشت نیست بلکه ساختار استثنایی آن یک ساختار جدید و مدرن است. لازم به ذکر است بدانید این سازه در سال 2011 در لیست ساختمان های گرید 1 انگلستان قرار گرفته است.

سومین برج، برج نابمبا در کنگو است، این برج که به برج الف نیز مشهور است بلندترین سازه در کنگو است. این سازه نیز از نظر طراحان بسیار زشت می باشد. این برج در سال 1997 آسیب جدی دید و بازسای آن 16 میلیون پوند خرج برداشت. این مبلغ حتی از مبلغ ساخت یک برج تازه هم بیشتر بود.

چهارمین برج، برج تلویزیون در برلین است که در سال 1969 ساخته شده است. این برج خط آسمانی این شهر را مشخص می کند.

آخرین سازه، ساختمان 246 متری مت لایف نیویورک است. این ساختمان که در سال 1963 ساخته شده است از همه جای شهر قابل رویت است اما ساختمان زیبایی به شمار نمی آید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved