آکواریوم آکوا وگا آنکارا ( aquavega )

آکواریوم آکوا وگا آنکارا یکی از بزرگترین آکواریوم های ترکیه و یکی از جذاب ترین مکانهای تفریحی آنکارا می باشد.

تونل باریک و طویل این آکواریوم رتبه اول اروپا و رتبه دوم جهان را دارا می باشد.

درباره آکواریوم آکوا وگا

آکواریوم آکوا وگا آنکارا با 2 طبقه و بخش های مختلف در بلوار Doğukent در مرکز خرید ناتا وگا اوت لت واقع شده و از بزرگترین ها در ترکیه محسوب می گردد . آکواریوم آکوا وگا کلکسیونی است که شما با وارد شدن به آن خود را در میان ماهی های عجیب و غریب جهان و آبزیان اقیانوس های دنیا احساس خواهید نمود .

در این آکواریوم، انواع گونه های آبزیان از سراسر دنیا وجود دارد و شما می توانید از نزدیک این گونه ها را مشاهده نموده و با زندگی آنها آشنا شوید.

فضای آکواریوم کاملا شیشه ای است بطوریکه تمام موجودات به راحتی قابل رویت می باشند و شما تصور می کنید که این موجودات آبزی در کنار شما هستند.

این آکواریوم که از جاذبه های گردشگری ترکیه می باشد یکی از بزرگترین ها در قاره اروپاست و تونل آن در میان آکواریوم های مختلفی که در این قاره ساخته شده رتبه سوم را به خود اختصاص داده است . تونل آکواریوم آنکارا با 98 متر طول گنجایش 4.5 میلیون لیتر آب را دارا می باشد . در آکوا وگا انواع آبزیان کوچک و بزرگ به نمایش گذاشته شده و گردشگران با بازدید از آن می توانند گونه های مختلف مربوط به آب های شیرین و شور را از نزدیک شاهد باشند .

بخش های مختلف آکواریوم آکوا وگا

آکواریوم آکوا وگا آنکارا جهانی شگفت انگیز از آبزیان مربوط به اقیانوس ها و رودخانه های دنیا است و به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری آنکارا هر ساله مورد بازدید گردشگران بسیاری قرار می گیرد . این آکواریوم با دو طبقه و بخش های دیدنی این فرصت را به علاقه مندان می دهد تا دنیای رنگارنگ زیر آب را از فاصله ای نزدیک نظاره گر بوده و خود را در اعماق اقیانوس ها تصور کنند . در این آکواریوم مجهز و زیبا انواع جانوران دریایی ، ماهی ها ، کوسه ها ، لاک پشت ها ، اسب های دریایی ، خارتنان و گیاهان دریایی در یک تونل بزرگ به نمایش گذاشته شده اند .

همانگونه که بیان شد آکواریوم Aqua Vega سومین آکواریوم بزرگ اروپاست و از بخش های مختلف تشکیل شده است . مهمترین قسمت های این آکواریوم عبارتند از :

• جهان آدرنالین

• غار نمک

• آکواریوم ها

• ماهی کوی

• موزه صدف دریایی

• تونل آکواریوم

• گوشه جنگل

• استخر لمس

در اینجا جهت آسایش و رفاه بازدیدکنندگان، تعدادی رستوران و کافه در کنار ماهی ها تعبیه شده است، که می توانید تجربه متفاوتی از نوشیدن قهوه یا غذا خوردن را داشته باشید.

همچنین مرکز خرید و فودکورت نیز در این ساختمان وجود دارد که آن را از سایر آکواریوم ها متفاوت می کند.

در اکواریوم انکارا انواع جانوران دریایی، ماهی ها، کوسه ها، لاک پشت ها، اسب های دریایی، خارتنان و گیاهان دریایی در تونلی زیبا و بزرگ به نمایش در آمده است.

در جهان آدرنالین 250 موجود مختلف وحشی در کنار هم زندگی می کنند در این بخش خطرناک ترین و جالب ترین موجودات جهان در انتظار شما هستند که از جمله آن ها می توان به سمی ترین مارمولک جهان ، مار زنگی موهاوی ، بزرگترین گونه رتیل در جهان ، هزار پای غول پیکر آفریقایی و پیتون طولانی ترین مار جهان اشاره نمود .

ساعت کاری و بلیط آکواریوم آکوا وگا

آکواریوم آنکارا در تمامی روزهای هفته آمادگی پذیرش علاقه مندان را دارد به طوری که در روزهای هفته از 10 صبح تا 8 شب و در تعطیلات اخر هفته از 11 صبح تا 9 شب باز می باشد . مبلغ ورودی به Aqua Vega برای بزرگسالان 15 لیر و برای دانش آموزان و بچه های کمتر از 18 سال 10 لیر می باشد توجه داشته باشید که بازدید از این آکواریوم به عنوان یکی از دیدنی های آنکارا برای کودکان زیر دو سال رایگان می باشد . در داخل این آکواریوم تعدادی رستوران و کافه قرار دارد که در کنار ماهی ها و گیاهانی که قرار گرفته اند محیط بسیار خاص و آرامش بخشی ایجاد می کند .

آدرس : Doğukent Bulvarı, 06480 Mamak/Ankara, Turkey

شماره تماس : 00903125542828

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved