هواپیمایی که به رستوران تبدیل شد !

1396/10/13

هواپیما، این وسیله حمل و نقل غول پیکر آنقدر در فرهنگ و زندگی ما وارد شده که حتی پس از قدیمی شدن هواپیما نیز جایگاه خود را از دست نمی دهد. برخی از این هواپیماها به موزه می روند و برخی دیگر نیز با کمی خلاقیت و نوآوری کاربری های جدیدی پیدا می کنند! یکی از این کاربری های جالب و ابتکار تبدیل هواپیما به رستوران است! این رستوران ها در فضای داخلی کابین هواپیما ایجاد شده اند و تجربه غذاخوردن در یک رستوران هواپیمایی را به مشتریانشان می دهند.

ظاهرا این روزها غذاخوردن در یک رستوران معمولی دیگر زیادی عادی و تکراری شده و هر از گاهی خبری در مورد یک رستوران عجیب و ابتکاری می شنویم. این مدل رستوران ها بسیار متنوع و گاهی عجیب و غریب هستند. رستوران در اعماق اقیانوس، رستورانی که آن را با گلفروشی اشتباه می گیرید!، رستوران معلق در ارتفاع، رستورانی که هر لحظه در آن زلزله می آید و حالا هم، هواپیماهایی که به رستوران تبدیل می شوند. در گوشه کنار این دنیا هواپیماهایی وجود دارند که دیگر پرواز نمی کنند و برای سوار شدن به آنها به خرید بلیط هواپیما نیازی ندارید.

هواپیما بوئینگ KG-97 از سال ۱۹۵۳ در نیروی هوایی ایالات متحده مشغول به کار بود و پس از یک عمر خدمت و فعالیت بازنشسته شد و از ناوگان هوایی کنار رفت. در سال ۲۰۰۲ این هواپیما با کمی تغییر زندگی دوم خود را در کلرادو شروع کرد. این بار نه در پهنه آسمان ها، بلکه روی زمین و به عنوان رستوران هواپیمایی! این رستوران هواپیمایی در نزدیکی هتل رادیسون قرار دارد و به جاذبه ای گردشگری برای مسافران تبدیل شده است. این رستوران هواپیمایی ظرفیت ۲۷۵ صندلی را دارد و با تعداد زیادی عکس و اشیاء مرتبط با هواپیما تزئین و دکور شده است. هواپیمای بوئینگ KG-97 یکی از بزرگ ترین هواپیماهای ساخته شده توسط شرکت بوئینگ است و در این رستوران-هواپیما می توانید میگو و قارچ، پنه ایتالیایی، چیکن مارسالا و برگر را در فضای داخلی یک هواپیمای غول پیکر تجربه کنید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved