استونی برای جشن سالگرد صد ساله خود آماده می‌شود

1396/7/21

در حالی که جشن‌ها در سراسر استونی برگزار می‌شود تا مهم‌ترین نقاط عطف در ظهور یک کشور متحد را نشان دهند، طیف وسیعی از رویدادهای منحصربه‌فرد، پوشش تاریخی و جشنواره‌های موسیقی مختلفی در بریتانیا نیز برگزار می‌شود.

این تصمیم برای گسترش برنامه‌های استونی به خارج از مرزهای این کشور و برای نشان دادن فرهنگ خود در یک بازار کلیدی مانند انگلستان است.

مدیر بازدید استونی، تارمو موتسو، اظهار داشت:

این زمان برای استونی فوق‌العاده هیجان‌انگیز است؛ جشن‌های استقلال از ماه فوریه رسماً آغاز می‌شود. امیدواریم که در طول سال جاری نیز، تعداد بیشتری بازدیدکننده جذب شوند تا این رویداد مهم را جشن بگیرند.

وی گفت:

ما به طور کلی می‌خواهیم برنامه‌ای از رویدادهای قهرمانی و فرهنگی استونی در اینجا و در انگلستان راه‌اندازی کنیم؛ زیرا ما اعتقاد داریم که میل و اشتیاق فزاینده‌ای برای تجارب منحصربه‌فرد وجود دارد و جشن‌های صد ساله فرصتی عالی برای نشان دادن پیشنهادهای عالی ما است.

Philharmonic Chamber Choir آهنگ‌ساز استونیایی بهترین آهنگ‌ساز تاریخ موسیقی به اجرای آهنگ‌های استونیایی در لندن می‌پردازد؛ تحت نظارت کارگردان موسیقی کاسپارس پوتینینس، خواننده مشهور که به خاطر حس فوق‌العاده در تعادل و انسجام صوتی خود شناخته شده است، بینش منحصربه‌فردی را در مورد روح موسیقی این کشور ارائه می‌دهد. این رویداد در ۳۰ ژانویه در Barbican برگزار خواهد شد.

در طول سال، مرکز توسعه هنر معاصر استونی، همایش‌ها و نمایش‌های روی پرده بیشتری که سمبل استقلال استونی است، در لندن برگزار می‌کند.

مجموعه‌ای از نمایشگاه‌ها و نمایش‌های هنری معاصر استونی از ۱ مارس تا ۳۱ اکتبر اجرا خواهد شد.

 • موزه لوور ابوظبی افتتاح شد

  موزه لوور ابوظبی افتتاح شد

  دوستداران هنر مکان جدیدی برای تماشا خواهند داشت، چراکه موزه لوور ابوظبی، پس از یک دهه ساخت و ساز،افتتاح شده است.

  افتخارات شرکت هواپیمایی قطر در سال ۲۰۱۷

  افتخارات شرکت هواپیمایی قطر در سال ۲۰۱۷

  Qatar Airways طی 1 سال گذشته رکورد جوایز را شکسته است. این شرکت هواپیمایی جوایز جهانی را بیش از هر زمان دیگری در ۲۰ سال گذشته کسب کرده است.

  دیر جت جایزه بهترین هواپیمایی چارتر خصوصی جهان را دریافت کرد

  دیر جت جایزه بهترین هواپیمایی چارتر خصوصی جهان را دریافت کرد

  deer jet، موفق شدبرای سومین سال متوالی، جایزه‌ی بهترین هواپیمایی چارتر خصوصی جهان را از سوی ورلد تراول اواردز دریافت کند.

  ممنوعیت فرود هواپیماهای امارات متحده عربی در تونس

  ممنوعیت فرود هواپیماهای امارات متحده عربی در تونس

  پس از آن که امارات متحده از سوار شدن تعدادی از زنان تونسی به پرواز جلوگیری کرد، تونس شرکت هواپیمایی امارات را از فرود در پایتخت تونس ممنوع کرد.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved