راه اندازی کمپین حفاظت از اقیانوس در تایلند

1396/10/7

بر اساس پروژه «حفاظت از اقیانوس» تایلند، سازمان گردشگری تایلند (TAT) رسماً کمپین «حفاظت از اقیانوس و حفاظت برای غواصی بعدی» را راه‌اندازی کرده است و به غواصان به منظور کمک به حفاظت از اکوسیستم دریایی تایلند، تخفیف در سفرهای غواصی را پیشنهاد می‌دهد.

غواصان علاقه‌مند تشویق می‌شوند که فقط سه مرحله آسان را انجام دهند؛ اول، آن‌ها باید با یک اپراتور غواصی شرکت‌کننده در این طرح هماهنگ کنند و اعلام کنند که مایل به پیوستن به این پروژه هستند. پس از آن اپراتور ساحلی یک کیسه جمع‌آوری زباله خاصی به آن‌ها می‌دهد. دوم، غواصان درحالی‌که از شیرجه خود لذت می‌برند، زباله‌ها را جمع آوری می‌کنند و کیسه‌های زباله را برمی‌گردانند و سپس روی گذرنامه غواصی آن‌ها مهر زده می‌شود. سوم، آن‌ها می‌توانند از تمبر برای استفاده از تخفیف ویژه در سفر بعدی خود استفاده کنند.

اپراتورهای شرکت کننده در این طرح و سایت‌های غواصی به آسانی در تمام نقاط دریایی قابل دسترس هستند.

کمپین «حفاظت از اقیانوس و حفاظت برای غواصی بعدی» بخشی از پروژه Upcycling the Oceans است و با همکاری سازمان گردشگری تایلند، شرکت عمومی جهانی شیمی و بنیاد Ecoalf راه‌اندازی شده است. هدف آن‌ها علاوه بر تبدیل خرده پلاستیک‌های موجود در اقیانوس به نخ و پارچه، تمیز کردن اقیانوس و جلوگیری از تخریب آن است.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved