اختاپوس ها از سیارات دیگر به زمین آمده اند!

1397/3/6

اختاپوس های فضایی ظاهر عجیب هشت پاها ممکن است برای نظریه اختاپوس های فضایی کافی باشد اما ۳۳ دانشمند که چنین نظریه ای را داده اند دلایل قانع کننده تری برای حرف های خود دارند. اختاپوس ها قابلیت هایی دارند که هیچ موجود دیگری روی کره زمین توانایی انجام آن را ندارد، آن ها می توانند بدن خود را تغییر دهند. آن ها در یک سیر تکاملی می توانند تغییرات ژنتیکی را به نحوی که نیازمند آن هستند بر روی DNA بدن خود انجام دهند. اختاپوس ها به صورت روتین RNA خود را تغییر می دهند تا بتوانند خود را با شرایط اطرافشان سازگار کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این موجودات شگفت انگیز با الی گشت همراه شوید.

هشت پاها مسافرانی از فضا عجایب اختاپوس ها برای ۳۳ دانشمند از موسسات معتبر کافی بود تا درباره تفکر و ایده ای متفاوت درباره این موجودات کار کنند. در طی یک تحقیقات گسترده که حاصل دهه ها تلاش است آن ها مقاله ای را در ژورنال Progress in Biophysics and Molecular Biology به چاپ رساندند. آن ها معتقد هستند بیولوژی هشت پاها یک معما نیست بلکه نشان می دهد اختاپوس ها موجوداتی فضایی هستند.

آن ها فکر می کنند اختاپوس های فضایی حدود ۲۷۰ میلیون سال پیش پا بر روی کره زمین گذاشتند. در این تحقیق آن ها از نظریه، ژنوم (همه ی کروموزم های گوناگون که در هسته ی سلول های یک گونه ی معین یافت می شوند) هشت پا با ۳۳۰۰۰ ژن کد کننده پروتئینی دارای سطح پیجیدگی بالا است، استفاده کرده اند.

دانشمندان با در نظر گرفتن ژنوم پیچیده هشت پاها گفتند: باور پذیر است که بگوییم به جای این که این گونه بر روی زمین تکامل یافت باشند از آینده دور بر روی زمین آمده اند، یا اگر بخواهم واقع بینانه تر نگاه کنیم اختاپوس های فضایی هستند و از سایر نقاط کهکشان به این جا آمده اند، به نظر ما این ژن های متفاوت و از جایی غیر از کره زمین به این جا آمده اند.از طرفی توانایی های خارق العاده این جانور به تئوری اختاپوس های فضایی جان بیشتری می بخشد.

 • ثبت رکورد جدید مسافر در فرودگاه لوتون لندن

  ثبت رکورد جدید مسافر در فرودگاه لوتون لندن

  فرودگاه لوتون لندن در انگلیس، توانست رکورد جدیدی در تعداد تردد مسافران رانسبت به سال گذشته، ثبت کند.

  افتتاح طولانی ترین زیپ لاین درون شهری جهان در لندن

  افتتاح طولانی ترین زیپ لاین درون شهری جهان در لندن

  در لندن، در نزدیکی پارک ساوت بانک زیپ لاینی با سرعت بالا و مسیر طولانی افتتاح شده است.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved