ارائه پیشنهادهای شخصی سازی شده توسط گوگل مپ

1397/4/12

گوگل مپ جدیدا قابلیت جدید پیشنهادهای شخصی‌سازی شده را ارائه کرده. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد که رستوران‌ها و محل‌هایی که شما ممکن است با توجه به نقاطی که بازدید می‌کنید، دوست داشته باشید و در نزدیکی شما قرار دارند را براحتی پیدا کنید.

همچنان شما می‌توانید در این بخش نقاط و مکان‌های خاصی را انتخاب و دنبال کنید و به علاوه، به روزرسانی‌ها و اطلاعات را نیز دریافت کنید.

کاربران اندروید، از قابلیت اضافه در نوار اکسپلور نیز بهره‌مند خواهند شد. نقاط و محل‌های موجود در نقشه همچنین در طبقه بندی‌های دیگری همچون «خوب برای کودکان» «ارزان» و در فضای باز یا بسته قرار می‌گیرند. علاوه بر این‌ها، تصاویر و توضیحات بیشتر و فهرستی از برترین رویدادها در منطقه‌ای که شما حضور دارید نیز در این قسمت قرار دارند.

برای این که پیشنهادات و توصیه‌های سفارشی شده برای شما فعال شوند، باید به سابقه مکانی موقعیت خود را روشن کنید و به گوگل مپ این اجازه را بدهید تا یک ارزیابی و برآورد مطابق با شما انجام دهد و این نکته را متوجه شود که شما معمولا در چه مکان‌هایی زیاد حضور دارید و چه غذاها و نوشیدنی‌هایی را ترجیح می‌دهید. شما می‌توانید هر آن چیزی را که دوست دارید یا هر آن چیزی را که دوست ندارید را در قسمت تنظیمات برای خود تنظیم کنید.

گوگل مپ جدیدا قابلیت جدید پیشنهادهای شخصی‌سازی شده را ارائه کرده

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved