فرودگاه بردنبرگ برلین تا سال ۲۰۲۰ افتتاح می‌شود.

1396/9/30

طبق گفته رسانه های آلمان، در ابتدای ماه اکتبر سال 2011، فرودگاه با تاخیر شروع کار مواجه شده است و اکنون 5 میلیارد یورو (£ 4.37 میلیارد) بیش از بودجه که در نظر گرفته بودنند کار فرودگاه رو به پایان است.

تا سال 2017 هیچ تاریخی برای بازگشایی این فرودگاه اعلام نشده بود تا اینکه در سال ۲۰۱۷ برنامه محکمی برای آن اعلام شد.

هیئت مدیره در بیانیه‌ای اعلام کرد:

در نتیجه بحث‌های شدید، توافقی حاصل شد که ارزیابی مسئولانه و معتبری را نشان می‌دهد. در حال حاضر مبنای واقع‌گرایانه‌ای برای کار بیشتر تا زمان راه‌اندازی در دسترس است.

علاوه بر جنبه‌های ساخت و ساز و نقص‌های باقی‌مانده در ساختمان، مسائل مربوط به تأمین مالی و تاریخ افتتاحیه نیز مورد بحث قرار گرفت.

برای این منظور با توجه به زمان بازگشایی، نیازهای مالی پروژه باید به سرعت و دقت هر چه تمام‌تر معین شوند.

برلن براندنبورگ از تمام گزینه‌های موجود برای تأمین سرمایه و بدهی استفاده می‌کنند.

هیئت مدیره در آغاز ماه مارس ۲۰۱۸ در مورد مبالغ اضافی مورد نیاز تا زمان بازگشایی پروژه اطلاعاتی را ارائه می‌دهد.

Rainer Bretschneider، رئیس هیئت نظارت، گفت:

من از اعتبار برنامه‌ریزی فعلی متقاعد شده‌ام. اکنون برنامه‌ریزی دقیق و هدفمند برای اجرای برنامه لازم است. این به دلیل کسب اعتماد از دست رفته است.

Brandenburg برلین برای جایگزینی فرودگاه‌های Tegel و Schonefeld در شهر توسعه داده شده است. اما همه چیز برای اجرای این پروژه برنامه‌ریزی نشده است.

درست یک هفته قبل از بازگشایی در ماه ژوئن ۲۰۱۲، به دلیل نگرانی راجع به سیستم حفاظت آتش سوزی افتتاحیه لغو شد. بعداً چندین هدف جدید تعیین شد و همه آن‌ها رها شدند.

Engelbert Lütke Daldrup، مدیر اجرایی فرودگاه Brandenburg افزود:

جلسه هیئت مدیره امروز، آغاز مرحله نهایی تکمیل ترمینال و در نتیجه شروع BER است. مهم است که هیئت مدیره پس از یک بحث جنجالی، از تاریخ افتتاحیه اکتبر ۲۰۲۰ حمایت کنند. این برنامه معتبر و قابل اعتماد است و به ما اجازه می‌دهد که با امنیت و جهت گیری بیشتر به هدف نزدیک شویم.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved