افتتاح پارک واقعیت مجازی در چین

1396/8/28

علاقه مندان به فناوری و واقعیت مجازی، آماده سفر باشید که در ماه آینده در شهر گوییانگ(Guitang)، پارک بزرگ واقعیت مجازی افتتحاح میشود.

طبق عکس های درز پیدا کرده از این پروژه، این محل دارای ساختمان های غول پیکر و همچنین عجیب و غریب می باشد.با توجه به نام، "ایست ولی آو ساینس اند فنتزی (East Valley of Science and Fantasy)" این پارک برای فناوری‌های فانتزی و تخیلی و تحقق رویاهای بشر ساخته شده است که تا به امروز هزینه صرف شده برای این مجموعه حدود 5/1 میلیارد دلار بوده است.

پارک واقعیت مجازی از بخش‌های گوناگونی مانند: سالن‌های سینما، سالن‌های تفریحی مجهز،رستوران‌ها قسمت‌های کوچک و بزرگ دیگری تشکیل شده است.بر اساس امکانات این پارک ک شامل: تجهیزات ،عینک‌های واقعیت مجازی، تفریحات متعددی مانند قطارهای مجازی قرار است در این پارک برپا شود. این پارک قرار است در ماه دسامبر افتتاح شود تا بازدیدکنندگان بتوانند با اژدها مبارزه کنند،به آینده سفر کنند، با زندگی فرا زمینی آشنا شوند و به فضا پرواز کنند که همه این ها با تکنولوژی واقعیت مجازی برپا شده است.

امسال فقط یک قسمت از این پارک به نام "Alien Base" برای مردم قابل دسترس خواهد بود.

برای اطلاع از تور چین کلیک کنید

واقعیت مجازی چیست؟

واقعیت مجازی فناوریی است که در آن محیطی مجازی در جلوی چشمان شخص قرار میگیرد و براساس حرکت سر و بدن آن محیط مجازی تعامل برقرار می کند. به عبارت دیگر هنگامی که یک فرد هدست واقعیت مجازی را بر روی سر خود نصب می کند، در جلوی چشمان خود محیطی را مشاهده می کند که براساس تغییر موقعیت بدنش تغییر می کند و ذهن انسان پس از مدتی می پذیرد که در یک محیط واقعی قرار گرفته است که توسط اپلیکیشن های اختصاصی آن به وجود می آید

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved