اقامت آسان در هتل

1397/4/7

اکثر افرادی که زیاد مسافرت می‌روند نکاتی را تجربه می‌کنند که هرچند بسیار ظریف هستند ولی کمک بزرگی می‌کنند تا از وقت خود در مسافرت نهایت استفاده را ببرید و هزینه‌های بیهوده را هم کاهش دهید. ترفندهای اقامت در هتل زیاد هستند و بستگی به مقضد دارند. برطرف کردن نیازهای ساده در یک اقامت کوتاه یا طولانی مدت نیاز به خلاقیت دارد. در اینجا 6 مورد از ترفندهای اقامت در هتل را آموزش دادیم تا شما هم در سفر بعدی چند مورد دیگر را با الگوگیری از آن‌ها، خودتان کشف کنید...

1-هتلی را انتخاب کنید که لوازم آشپزخانه و سایر لوازم مورد نیاز را دارا باشد.

از هوشمندانه‌ ترین ترفندهای اقامت ، انتخاب هتلی است که به مهمانانش لوازم اولیه یک اقامت چند روزه را امانت دهد. بعنوان مثال برخی هتل‌ها لوازمی مثل پلوپز، مخلوط‌کن، لوازم اولیه آشپزی و .. را در اختیار می‌گذارند تا خودتان به راحتی در اتاق یا آشپزخانه آشپزی کنید. این لوازم محدود به آشپزی نیستند، اتو، سشوار و وسایلی که هر مسافری با خود حمل نمی‌کند را شامل می‌شود.

. 2- از کتری برقی یا قهوه‌جوش برای درست کردن غذای ساده استفاده کنید

بسیاری از غذاهای آماده در فروشگاه‌ها هستند که با ریختن آب‌ و کمی گرم کردن آماده خوردن می‌شوند. اسپاگتی‌های خشک را با ریختن آب و کمی گرم کردن می‌توانید برای یک میان ‌وعده در اتاق آماده کنید. معمولاً سوئیت‌ها و هتل‌ها یک قهوه‌ساز یا کتری در اختیار مسافر می‌گذارند و حتی می‌توانید از آشپزخانه هتل بخواهید آن را برای شما گرم کند.

3- هات‌‌اسپات گوشی خود را به جای وای‌فای پولی استفاده کنید.

یکی از هزینه‌های اجتناب ناپذیر در مسافرت اینترنت است. اگر محل اقامت شما اینترنت رایگان ارائه نمی‌دهد می‌توانید اینترنت سیم‌کارتی که تور به شما داده را برای استفاده به اشتراک بگذارید. حتما قبل از این کار طرح‌های اینترنت اپراتور سیم‌کارت خود را چک کنید تا هزینه زیادی بابت یک استفاده موقت نپردازید. هات‌اسپات کردن گوشی هوشمند کار ساده‌ایست و از طریق تنظیمات گوشی به راحتی انجام شدنی هست. در هر حال، بیشتر هتل ها وای‌فای رایگان دارند و اگر سیم کارتی هم دریافت نکردید، جای نگرانی نیست.

4- از سکه یا درب نوشابه برای مسدود کردن راه آب سینک استفاده کنید.

نیاز به شستن چند تکه لباس یا چیزی در اتاق خود را دارید و سینک روشویی مسدود‌کننده خروج آب ندارد‌، از یک سکه یا درب نوشابه استفاده کنید.

5-اتاق خود را مرطوب کنید.

اگر به منطقه گرم و خشکی سفر کردید، می‌توانید برای رطوبت دادن به هوای اتاق و جلوگیری از خشکی پوست، یک حوله نمدار را جلوی دریچه خروجی تهویه بگذارید تا اتاقتان کمی رطوب بگیرد.

6-برای شارژ موبایل از خروجی یو‌اس‌بی پشت تلویزیون استفاده کنید.

شاید برای شما پیش آمده که شارژر گوشی خود را فراموش کردید یا به دلیل متفاوت بودن پریز برق نتوانسته‌اید از دوشاخه شارژر خود استفاده کنید. به هر دلیلی اگر نتوانستید از شارژر مستقیم به برق استفاده کنید، کابل آن را جدا کرده و به پورت یو‌اس‌بی پشت تلویزیون وصل کنید. هر وسیله دیگری که پورت یو‌اس‌بی دارد می‌تواند به عنوان شارژر عمل کند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved