باغ وحش بلگراد ( Belgrade Zoo )

باغ وحش بلگراد در مرکز شهر و در منطقه‌ای به نام Letle Kalemegdan واقع شده است. این مجموعه در سال ۱۹۳۶ گشایش یافت که با نام باغ Good Hope هم شناخته می‌شود.

باغ بلگراد Good Hope (صربی: Богоградски врт)، باغ وحش در مرکز شهر واقع در پارک کالمجدان واقع شده است. باغ وحش Beo در سال 1936 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین باغ وحش های اروپا است.

باغ وحش حدود 1700 حیوان که بیش از 150 گونه مختلف را تشکیل می دهد و حیوانات خانگی و حیوانات عجیب و غریب را نگه می دارد. 50 کارمند در حال حاضر در باغ وحش کار می کنند.

نگاه کنونی آن توسط بسیاری از امکانات ساخته شده، چشمه های آب آشامیدنی جدید، گالری مجسمه سازی چوبی، کار مجسمه ساز ووک بویویچ و مهد کودک برای حیوانات خانگی - باغ وحش کودک کمک می کنند. برای سالگرد 60 سالگی آن با یک بنای یادبود اختصاص داده شده به یکی از جالب ترین و معروف ترین ساکنان آن - Sammy شامپانزه، اولین از نوع خود را در این باغ وحش. برنامه های آینده برای باغ وحش، نمایشگاه بزرگ برای پرندگان و یک زیستگاه پنگوئین هومبولت، پروژه حیات وحش گربه های وحشی وحشی وحشی در صربستان، و نیز پیوستن به EAZA است.

در ابتدا این باغ وحش مساحتی معادل ۳/۵ هکتار داشت که بعدها گسترش پیدا کرد. در جریان جنگ جهانی دوم این باغ وحش به شدت آسیب دید و بسیاری از حیوانات آن کشته شدند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved