برج ناقوس تفلیس

برج سرسبز تفلیس یکی از ساختمان های غیر معمول شهر است. به طرف خیابان قدیمی شهر تانک می شود، این یک ساختار عجیب و غریب است، با یک برج در آستانه دائمی سقوط، و تنها یک پرتو فولادی که برج را در جای خود نگه می دارد. یک ساعت بزرگ در وسط برج غرق شده نشسته است، با یک ستون محکم در کنار آن.

در حالی که دید فوق العاده عجیب و غریب، این یک ساختار قدیمی نیست. این یک برج مدرن است که به تئاتر عروسکی مشهور مشهور رضوی گابریادزه متصل است. او خودخوانده در پشت ساختار است، و همچنین ساختمان به طرف آن، که تئاتر واقعی را در آن قرار می دهد. گابریادزه خود را در طول چندین دهه به مدت سی سال ساخته شده است، قطعات قدیمی را از سازه های رها شده از شهر قدیمی و ساختمان هایی که پس از یک زلزله بزرگ تخریب شده اند، استفاده می کنند. برج ساعت عجیب و غریب در سال 2011 پس از یک فاز ساخت و ساز چهار ساله اضافه شد.

سخت است که با معماری بازیگر و ساده لوح برج نباشید. این خصوصا زمانی است که در ساعت، یک پنجره در بالکن کوچک در بالای صفحه باز می شود و یک مانکن از یک فرشته به زنگ ضربه می زند. در زیر ساعت، یک صفحه باز می شود و دایره زندگی را نشان می دهد: پسر با دختر، ازدواج، زایمان و مراسم تدفین است.

به غیر از ساختار با شکوه و واقعا منحصر به فرد، برج نیز یک بیانیه چشمگیر در برابر مدرنیزاسیون بی روح شهری و ساختارهای نیمه شبیه به فولاد و فولاد است که تقریبا در هر شهر روی این سیاره - از جمله تفلیس - ادامه دارد. در حالیکه ساختمانهای مدرن همچنان در شهر تفلیس ظاهر می شوند، بخش های بزرگی از شهر قدیمی، در وضعیت ناکارآی قرار دارند و در حالی که بسیاری از کارهای بازسازی انجام شده است، دولت شهر به نظر می رسد مشتاقانه تر به تعیین مکان های مدرن نسبت به حفظ کهنه ها.

برای اطلاع از نرخ تور استانبول کلیک کنید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved