جاذبه های جذاب برخی شهرها

معمولا چیزهایی مثل فرهنگ مردم یک کشور، انواع غذاها، معماری و ... از جمله جاذبه های شهر یا کشور محسوب می شوند.

معمولا چیزهایی مثل فرهنگ مردم یک کشور، انواع غذاها، معماری و ... از جمله جاذبه های شهر یا کشور محسوب می شوند. اما در ادامه شهرهایی را به شما معرفی خواهیم کرد که علاوه بر موارد ذکر شده دارای جاذبه هایی فراتر از موارد ذکر شده در بالا هستند.

شهر برلین در آلمان:

برلین دارای جمعیت جوان زیادی است. به همین خاطر انواع باشگاه های تکنو در آن وجود دارد که لحظاتی لذت بخش را می توانید برای خود فراهم کنید.همچنین معماری های چشمگیر، موسیقی، صنعت مد، هنرهای تجسمی و ... این شهر را به شهری جذاب تبدیل کرده است.

شهر بارسلونا در اسپانیا:

یکی دیگر از شگفت انگیزترین شهرها، شهربارسلوناست. ازعلت های جذابیت این شهر سواحل زیبا، شبهای نورانی، انواع موزه های مختلف و از همه جالب تر جذابیت خود مردم محلی بارسلون است. وجود شعب مختلف کافه های TABAS نیز باعث جذابیت این شهر شده است.

شهر لاس وگاس:

لاس وگاس یکی از شهرهای زیبا اما بدنام است. آزادی زیادی که در این شهر وجود دارد، شاید هر کسی را به وجد بیاورد.

شهر نیویورک در آمریکا:

نیویورک یعنی شهر مد و فناوری، در این شهر همواره مردم در حال رفت و آمد و جنب و جوش هستند. رستوران ها معمولا تا 4 صبح باز می باشند. در رستوران ها و کافه های این شهر انواع غذاها از هر ملیتی یافت می شود. وجود آسمان خراش های این شهر باعث شده زیبایی این شهر چند برابر شود.

شهر دبی در امارت متحده عربی:

جاذبه های این شهر که هر گردشگری را به خود جذب می کند عبارتند از: جزایر مصنوعی، سحرای سوزان، مراکز خرید، هتل های لوکس . شما می توانین بعد از اسکی در پیست سرپوشیده آلپ زمان خود را در هتل زیردریایی سپری کنید. تنها هتل هفت ستاره جهان ( که در برج العرب است) در این شهر واقع شده است. در این شهر مردم با انواع فرهنگ ها زندگی می کنند.

شهر توکیو در ژاپن:

شهر توکیو که پایتخت ژاپن می باشد یکی از شهری است که در آن می توان از آخرین تکنولوژی ها و جدیدترین بازی‌های دنیا باخبر شوید. نکته جالب در این شهر خلاقیت در طبخ غذاست. شما می توانید تا تیمه شب از بوتیک ها و رستوران های متنوع استفاده کرده و با قدم زیر در خیابان های پرنور شبی زیبا را برای خود بسازید.

1397/3/12

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved