جذاب ترین ورزش های آبی کیش

از جدیدترین تفریحات آبی کیش اسکوتر زیردریایی میباشد. این دستگاه تجربه غواصی را برای همه افراد فراهم کرده است

فلای بورد کیش

اگر از ارتفاع می ترسید این تفریح را انتخاب نکنید. فلای بورد یکی از ورزش های آبی است که با متصل شدن به یک جت اسکی شخصی روی هوا معلق نگه داشته می شود و با پمپاژ فشار آب امکان مانور دادن یا انجام حرکات نمایشی را می دهد.

اسکوتر زیر دریایی کیش

از جدیدترین تفریحات آبی کیش اسکوتر زیردریایی میباشد. این دستگاه تجربه غواصی را برای همه افراد فراهم کرده است و بدون اینکه نیازی به تجربه ی غواصی داشته باشید می توانید به راحتی از این دستگاه بدون نیاز به حمل وسایل غواصی و حتی گواهینامه های مربوطه و حتی بدون بلد بودن شنا در آب استفاده کنید.

کیبل اسکی کیش

جالبه بدونید بزرگترین کیبل اسکی دنیا در جزیره کیش ایران قرار دارد، از همین رو این ورزش آبی توانسته جزیره کیش را در جهان مطرح سازد.می خواهید به جزیره کیش سفر کنید و به ورزش های آبی علاقه دارید ما به شما این ورزش لذت بخش را پیشنهاد می دهیم. اسکی کیبل در یک منطقه بسیار زیبا از جزیره کیش قرار گرفته و با درختان نارگیل فراوان و درختان لور قدیمی و آلاچیق های متعدد جذابیت ویژه ای به این سایت ورزشی داده شده است. پارکینگی هم در نزدیکی این سایت وجود دارد که خیالتان را از بابت اتومیبل راحت می کند.

این ورزش بسیار آسان، ایمن و لذت بخش و محدود به سن خاصی نیست و همه سنین می توانند از آن لذت کافی را ببرند. پارک کیبل اسکی کیش یکی از بهترین تفریحات کیش است به راحتی نمی توان از آن گذشت و

هزینه کیبل اسکی: 45 هزار تومان

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved