حمام رومی آنتالیا

وجود آثار باستانی های آنتالیا به جاذبه گردشگری این شهر کمک بسیاری نموده است

حمام رومی آنتالیا علاوه برفضای آرامش بخش، دارای کلیه امکانات تفریحی و آسایشی می باشد. از این حمام امروزه به عنوان موزه استفاده می شود که مجموعه ای از بهترین آثار باستان شناسی گرد هم آورده شده است و در شرق منطقه سیده-دش، در میان جنگل های درختان کاج اقامتگاه سورگون که شامل تیتریین گل به معنای گل لرزان با (پرچم آبی و دارای ساحل آرام) و(کیزیل آگاچ) بوده قرار گرفته است. حمام رومی آنتالیا به دلیل دارا بودن سواحل ماسه ای و دریای آرام و آبی خود بسیار مورد توجه گردشگران قرار گرفته است.

این حمام به خاطر موقعیت مکانی بسیار خوبی که به ساحل سیده (ساحل سیده یک ساحل ماسه‌ای، مجاور دریای مدیترانه است که با انبوهی از درختان کاج احاطه ‌شده است) دارد.این ساحل زیبا دارای امکانات رفاهی مناسب، مانند رستوران‌های لب ساحلی، اقامتگاه‌های استراحتی، هتل های بسیار لوکس و ورزش‌های آبی می باشد.گردشگران بعد از بازدید از این حمام می توانند ما بقی روز خود را در ساحل زیبای سیده بگذرانند.

حمام رومی آنتالیا درگذشته شامل پنج اتاق در اندازه‌های مختلف بود از جمله یک اتاق آب گرم، یک اتاق آب سرد، یک گرمخانه و سونا، به همراه پانسیون و استخر شنا که به صورت بیضی طراحی ‌شده بودند و همچنین تمامی دیوارهای داخلی و کف حمام با سنگ مرمر تزیین‌ شده بود.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved