راه های حمل و نقل در کوش آداسی

به سه طریق هوایی، زمینی و دریایی میتوان به شهر کوش آداسی رفت.

هوایی

فرودگاه ازمیر عدنان مندرس که به دلیل امکانات و گنجایشش یکی از با کیفیت ترین فرودگاههای ترکیه است، نزدیکترین فرودگاه به کوش آداسی است. شهر کوش آداسی در فاصله 80 کیلومتری از این فرودگاه قرار دارد. این فرودگاه علاوه بر خطوط هوایی ترکیه، خطوط هوایی بین الملی را نیز ساپورت میکند و این خطوط پرواز مستقیم و ترانزیت به ازمیر عدنان مندرس دارند.

برای رفتن از فرودگاه به شهر کوش آداسی دو راه وجود دارد: یا با استفاده از اتوبوس بروید که با وجود چمدان کاری دشوار است و دچار مشکل میشوید یا با استفاذه از تاکسی از فرودگاه تا شهر بروید. بهترین راه اما این است که از طریق آژانس مسافرتی خود، ترانسفر فرودگاهی بگیرید.

راه آهن

هنگامی که بخواهید با قطار به کوش آداسی بروید باید ابتدا قطار استانبول – ازمیر را سوار شوید و به ازمیر رفته و بعد از آن سوار قطار ازمیر –سلجوک شده و به سلجوک بروید. سپس از ایستگاه اتوبوس سلجوک با مینی بوس به کوش آداسی بروید. قابل ذکر است که شهر سلجوک در 30 کیلومتری کوش آداسی واقع است.

دریایی

یکی از روش های رفتن به کوش آداسی این است که از طریق دریا مسافرت کنید. بندر کوش آداسی از مجهزترین بنادر ترکیه است سالانه 2500تا 3000 قایق در آن رفت و آمد دارند.

حمل و نقل درون شهری

در داخل شهر کوش آداسی شما می توانید با تاکسی یا دلموش که وسیله ای شبیه مینی بوس با گنجایش 15 نفر می باشد، تردد کنید. این دلموش ها دارای ایستگاه های مشخصی نمی باشند اما دارای مسیر و نرخ مشخصی هستند. برخلاف دلموش ها تاکسی ها در این شهر نرخ نسبتا گرانی دارند، به طوری که در بدو ورود مبلغ 2 دلار از شما گرفته میشود و پس از طی مسیری به طول 10 کیلومتر 20 تا 30 دلار دیگر از شما گرفته میشود. تاکسی های زرد رنگ برای رفتن به مکانی به صورت اختصاصی می باشند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved