حمل و نقل فرودگاه سانتورینی

یکی از جزایر یونان که چشم اندازی بی نظیر و رویایی دارد، جزیره سانتورینی می باشد. این جزیره یکی از معدود جزایری است که فرودگاه بین المللی دارد. سالانه گردشگران زیادی به این جزیره زیبا سفر می کنند. حال به روش های حمل و نقل در این جزیره زیبا نگاهی می اندازیم.

رفتن به مرکز شهر از فرودگاه سانتورینی:

این فرودگاه در فاصله 6 کیلومتری جنوب شرقی شهر ثیرا قرار دارد. سانتورینی یکی از محبوب ترین فرودگاه‌ها می باشد، به همین علت اکثر ایر لاین های معتبر یه این جزیره پرواز می کنند. بسیاری از افراد میتوانند برای برگزاری جشن عروسی یا ماه عسل خود به این جزیره زیبا بیایند. این جزیره بسیار کوچک است پس نباید انتطار داشت که حمل و نقل در آن همانند شهرهای بزرگ باشد. مسافران میتولانند برای رفتن به مرکز شهر از روشهای مختلف اعم از تاکسی، اتوبوس و یا ترانسفر فرودگاهی که توسط هتل های بزرگ در اختیار مسافرانشان قرار میگرد استفاده کنند.

ترانسفر هتل:

هنگامی که به سانتورینی سفر میکنید در فرودگاه با هتل مورد نظر درباره ترانسفر صحبت کنید. اگر هتل مورد نظر شما دارای این سرویس باشد شما می توانید به راحتی با ترانسفر هتل از فرودگاه به هتل بروید. از آنجا که جزیره سانتورینی از محبوبترین مقاصد گردشگری است معمولا اکثر هتل های آن سرویس ترانسفر را ارائه می دهند. برخی از این سرویس ها رایگان و برخی دیگر با دریافت مبلغ می باشد.

تاکسی:

اگر برای اولین بار به سانتورینی سفر میکنید و هتل محل اقامتتان سرویس ترانسفر ندارد، بهترین راه این است که از تاکسی استفاده کنید. کرایه تاکسی بسته به مواردی کم و زیاد می شود، مثلا اگر در فصول پرگردشگر به آنجا سفر کنین و یا در شب بخواهید رفت وآمد کنید باید هزینه بیشتری بپردازید. نکته قابل توجه این است که در فصول پرگردشگر گاهی باید تاکسی را با دیگر مسافران شریک شد و یا مدت زمان طولانی منتظر تاکسی بمانید به همین دلیل بهترین کار استفاده از ترانسفر است.

اتوبوس:

همیشه و در هر کجا معمولا اتوبوس ارزانترین گزینه حمل و نقل می باشد.در سانتورینی نیز همینطور است. اگر قصد عبور و مرور با اتوبوس را دارید می توانید در بیرون فرودگاه تابلو زمانبندی اتوبوس ها را مشاهده کنید. در فصول گرم معمولا اتوبوس ها سر وقت به ایستگاه می آیند اما در فصول سرد سال معمولا کمی با تاخیر می آیند. برای رفتن به شهر ثیرا کافی است از فرودگاه اتوبوس سوار شید. از آنجا مستقیما شما را به مرکز شهر می برند اما اگر به شهر دیگری می خواهید بروید باید ابتدا به مرکز شهر بروید و سپس اتوبوس خود را عوض کرده و به شهر موردنظر خود بروید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved