کشور امارات

امارات متحده عربی با حروف UAE شناخته می شود. مساحت کلی این کشور 82880 کیلومتر مربع است که از سمت شمال و شمال غربی به خلیج فارس، از سمت جنوب و جنوب غربی به عمان و عربستان سعودی، از غرب به قطر و عربستان سعودی، و از شرق به دریای عمان و عمان محدود است

بر خلاف بیابان های شنی که این کشور را در بر گرفته است شما شاهد گسترش فضای شهری به نحو چشمگیری هستید. دبی شهری است که در سال 1971 توسط امارتی های شیخ نشین دبی، شارجه، عجمان، فجیره، رأس الخیمه و ام القیوین به وجود آمد و شیخ نشین ابوظبی به عنوان پایتخت امارات برگزیده شد. رئیس دولت، شیخ خلیفه بن زاید آل نیهان و همچنین حاکم ابوظبی و شیخ محمد بن راشد آل مکتوم به عنوان نماینده، حاکم دبی و نخست وزیر امارات می باشد. بر اساس سرشماری سال 2010 جمعیت این کشور 26/8 میلیون نفر اعلام شده است. زبان عربی در این کشور زبان ملی و زبان انگلیسی زبان تجارت محسوب می شود.

همه ساله در تاریخ 2 دسامبر، مراسم روز ملی در کشور امارات برگزار می شود. این جشن برای دولت و مردم امارات و دبی بسیار حائز اهمیت است. پرچم امارات از سه نوار افقی با اندازه های مساوی به رنگ های سبز، سفید و مشکی به همراه یک نوار پهن قرمز عمودی در سمت اتصال پرچم به میله است.

شهر بندری دبی، جاذبه های گردشگری زیادی دارد که می توان آن را به دو بخش در جاذبه های گردشگری مدرن و جاذبه های گردشگری تاریخی و طبیعی تقسیم بندی کرد.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved