شهربازی آنکارا

هر ساله افراد بسیاری به پایتخت سیاسی ترکیه سفر می کنند که برخی هدفشان از این سفر تفریح و گردش و برخی دیگر کار می باشد . در کل هدفتان از سفر به آنکارا هر چه باشد مراجعه به مراکز تفریحی گزینه ای است که می تواند بخشی از اوقات فراغت شما را به خود اختصاص دهد . به شما توصیه می گردد اگر به آنکارا سفر کردید حتما سری به شهربازی بزرگ آنکارا بزنید .

شهربازی بزرگ آنکارا با وسعتی بالغ بر یک میلیون متر مربع یکی از بزرگترین شهربازی های ساخته شده در جهان است و بازی های آن مطابق با استانداردهای روز جهان طراحی شده اند . این شهربازی که وسیع ترین تم پارک قاره اروپاست با انواع بازی های هیجان انگیز برای تمامی رده های سنی از کودک و جوان گرفته تا بزرگسال و کهنسال مناسب بوده و می توانند برای مراجعه کنندگان روزی بیادماندنی به ارمغان آورد . آنکا پارک آنکارا (Ankapark Ankara) که از جاذبه های گردشگری ترکیه به شمار می آید زمینی به وسعت 1200000 متر مربع را به خود اختصاص داده است . از مساحت تخصیص یافته به این مجموعه تفریحی 100 هزار متر مربع سرپوشیده بوده و 1100000 متر مربع باقی مانده روباز و در هوای آزاد می باشد . پارک شامل ۱۲۱۷اسباب بازی بزرگ و کوچک است البته برای استفاده چهارفصل از این پارک ، برخی از اسباب بازیها در زیر ۱۰چادری که برای این اسباب بازیها در نظر گرفته شده ، قرار دارند . بزودی بزرگترین باغ وحش خاورمیانه در آنکا پارک افتتاح خواهد شد که مجهز به بیمارستان حیوانات نیز می باشد .

شهربازی بزرگ آنکارا با 1217 بازی کوچک و بزرگ یکی از بهترین گزینه ها برای تفریح در پایتخت ترکیه است و با دو بخش سرپوشیده و روباز می تواند در تمامی فصول مورد استفاده قرار گیرد . این مجموعه جذاب که از تفریحات آنکارا محسوب می گردد دارای بازی ها و وسایلی است است که مطابق با استانداردهای روز جهان طراحی شده اند و در ساخت آن ها به تمام نکات ایمنی توجه شده است . از جمله بازی های مهیج Ankapark آنکارا می توان به ترن هوایی با طول 870 متر و ارتفاع 35 متر و همچنین چرخ و فلک آن اشاره نمود که از بهترین ها در دنیا می باشند .

در نقاط مختلف این مجموعه مجسمه های مختلفی به چشم می خورد که بسیار بزرگ و عظیم الجثه هستند به طوری برخی از ان ها در جهان بی همتا می باشد . مجسمه غول پیکر دایناسور آنکا پارک آنکارا ، با 70 متر ارتفاع در کتاب گینس (رکوردهای جهانی ) ثبت شده است . این مجموعه تفریحی به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری آنکارا در آینده ای نزدیک می تواند با بازی های متنوع و مهیج ، گردشگران بسیاری را به خود جذب کرده و به یکی از پرطرفدارترین تفریحات ترکیه تبدیل گردد .

توجه داشته باشید که در این مجموعه عظیم نباید نگران جابجایی باشید چرا که وسایل حمل و نقل عمومی شما را در پارک می چرخانند و می توانید در کنار اسباب بازی و یا محل دلخواه تان پیاده شوید . پارکینگ شهربازی نیز در خدمات بازدیدکنندگان می باشد .

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved