شهربازی متاتسمیندا تفلیس

امروزه یکی از پر طرفدارترین بخش های هر سفر، رفتن به سراغ جاذبه های هیجانی و لذت بخش آن شهر یا منطقه است.

به طوری که مردم پیش از آغاز سفر درباره تفریحات خاص مقصد جستجو می کنند و یا در خود شهر به دنبال پارک های آبی یا مراکز تفریحی آن جا هستند. در حال حاضر در اغلب شهرهای بزرگ دنیا، علاوه بر شهربازی ها و مجموعه های تفریحی، پارک های آبی، آکواریوم و دلفیناریوم را نیز در میان جاذبه های مدرن شهر می توان دید. شهر تفلیس، پایتخت گرجستان هم از این قاعده مستثنی نیست و در کنار مکان های تاریخی مشهورش، تفریحات مخصوصی را در اختیار گردشگران جهانی و شهروندان خود قرار می دهد.

کوهستان پارک متاتسمیندا متاتسمیندا، یکی از پارک های شناخته شده و مشهور تفلیس است که در مرکز شهر و در ارتفاع ۷۷۰ متری پایتخت گرجستان قرار دارد. درون این کوهستان پارک وسیع، امکانات مختلفی چون شهربازی دیده می شود. شهربازی متاتسمیندا بخش های تفریحی جذابی دارد که نباید از دستشان بدهید. در مجموع می توان به ۱۵ بخش مختلف اشاره کرد که جذاب ترین آن ها می توان به ترن هوایی، سرسره آبی، چرخ و فلک، بازی های پرتابی، خانه ارواح، بازی های ویدیویی و کامپیوتری و ... اشاره کرد.

البته بازی های متنوع و متفاوت متاتسمیندا تنها جاذبه این شهربازی نیستند و بخش های دیگری چون مغازه سوغات، سالن برگزاری مراسم، کافه و رستوران از دیگر بخش های آن هستند. همچنین خوب است بدانید که یکی از ایستگاه های قطار کابلی تفلیس درون این کوهستان پارک قرار دارد و با آن می توانید تا بالا و پایین کوه بروید.

هزینه ها:2 لاری (حدود 3500 تومان)

هزینه هر بازی: 1 تا 5 لار(1600-8000تومان)

ساعات کار: 9 تا 23

آدرس: گرجستان، تفلیس، پارک کوهستانی متاتسمیندا

برای اطلاع از نرخ تور تفلیس کلیک کنید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved