غذاهای خیابانی بروکسل

بروکسل که پایتخت کشور بلژیک است یکی از جذاب ترین شهرها برای گردشگران جهان میباشد. این شهر خوراکی های خوشمزه بسیاری دارد که در هیچ کجای دیگر نمی توانید مانند آن ها را پیدا کنید. شکلات های بلژیک شهرت جهانی دارند و از طعم و کیفیتی بی همتا برخوردار هستند، همچنین وافل بلژیکی و غذاهای خوشمزه ای در این شهر وجود دارد که می توانید آن ها را از غرفه ها و مغازه های محلی خریداری کنید.

وافل | Waffle

وافل: از مشهورترین غذاهای خیابانی بروکسل نان شیرینی های وافل هستند. نمیتوان به بروکسل سفر کرد و وافل را امتحان نکرد. برای امتحان وافل و پیدا کردن نزدیک ترین فروشگاه وافل فقط کافیه چشم هایتان را ببندید و عطر و بوی وافل را دنبال کنید! در بروکسل وافل ها علاوه بر خوشمزگی چشم نواز نیز هستند و تزئینات هیجان انگیز خیلی خیل وسوسه کننده ای روی آنهاست. تاپینگ برشته با کلی خامه و سس شکلات و چند توت فرنگی قرمز و رسیده آنقدر وسوسه کننده است که نمی توانید قید آنرا بزنید. هنگامی که در این مغازه ها وافل سفارش می دهید می توانید تاپینگ آن را خودتان انتخاب کنید و آن را به پدیده ای بهشتی تبدیل کنید: مربا و شهد ، نوتلا یا شکلات آب شده بلژیکی می تواند هر وافل ساده ای را به اسنکی فوق العاده تبدیل کنید، چه برسد به اینکه یک وافل تازه و برشته بروکسلی باشد.

کاریکول | Caricoles

کاریکول هم یکی از پرطرفدارترین غذاهای خیابانی بروکسل است که مزه ای متفاوت و خاص دارد. این غذا از حلزون دریایی پخته شده و سبزیجات تشکیل شده و اگر اهل غذای دریایی هستید حتما آن را امتحان کنید. این غذا معمولا در غرفه های سیار مواد غذایی و در طول جشنواره ها و نمایشگاه های مختلف عرضه می شود. البته در ایام غیرجشنواره هم می توانید کاریکول را از ماشین های سیار مواد غذایی و مغازه های محلی هم تهیه کنید. طعم این غذا به طرز حیرت آوری شیرین است و بافت غضروفی آن برای خیلی ها جالب میباشد.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved