فروش شهر تاریخی بارگیلیا ترکیه

1397/2/27

شهر باستانی بارگیلیا، یک شهر با قدمتی 2500 ساله است. این شهر که در ترکیه واقع شده است 133 هکتار وسعت دارد. این مکان به دلیل نگه داری نامناسب به محل نگه داری حیوانات تبدیل شده است. این شهر در فهرست میراث حفاظت شده، ثبت شده است. برای جلوگیری از تخریب آثار تاریخی، تاراج این شهر بوسیله جویندگان گنج و... این شهر به فروش گذاشته شده است. در ادامه برخی دلایل فروش این مکان شرح داده شده است.

این شهر باستانی واقع در ناحیه اژه و در نزدیکی بدروم است. یکی از صاحبان این منطقه که حسین اوکپینار نام دارد گفته است که توانایی نگه داری این شهر را ندارند و فروش این شهر شاید بتواند از فرسایش و تخریب آن جلوگیری کند. تا به الان قیمت این منطقه 35 میلیون لیر ترکیه معادل 8 میلیون و 500 هزار دلار می باشد. در حال حاضر مکان های تاریخی این شهر محل چریدن گاوها شده است.

یکی دیگر از علتهای فروش شهر این است که جویندگان عتیقه تا به امروز به صورت غیر قانونی این شهر را مورد کندو کاو قرار داده اند و حتی برخی موزاییک های جا مانده از دوران روم باستان را ربوده اند. حفاطت از منطقه تمام و کمال بر عهده صاحبان آن بوده است. جالب است بدانید این منطقه در سال 2015 نیز به فروش گذاشته شده اما فروخته نشده بود، حال بعد از سه سال با قیمت 2 میلیون دلار کمتر از 3 سال پیش دوباره به حراج گذاشته شده است.

 • چند شهر قدیمی زیبا در چین

  چند شهر قدیمی زیبا در چین

  افتتاح قاب عکس دبی

  افتتاح قاب عکس دبی

  با افتتاح قاب عکس دبی، پس از مدت‌ها انتظار مردم در ۱ ژانویه می‌توانند از نمایی ۳۶۰ درجه شهر دبی را در پارک Zaabeel دبی تماشا کنند.

  ساخت بندر مخصوص کشتی کروز توسط دبی

  ساخت بندر مخصوص کشتی کروز توسط دبی

  امروژه کشتی کروز از ارزانترین و بهترین راه ها برای رفتن به چند کشور مختلف است.

  درباره ی عجایب هفتگانه دنیای باستان بدانید...

  درباره ی عجایب هفتگانه دنیای باستان بدانید...

  عجایب هفتگانه دنیای باستان توسط دانشمندان، نویسندگان و هنرمندان از حدود ۲۰۰ سال قبل از میلاد مسیح مورد تمجید و ستایش قرار گرفته اند. این شگفتی های معماری دنیا، مانند اهرام مصر، دستاوردهای انسانی هستند که توسط امپراتوری های بزرگ خاورمیانه و مدیترانه و بدون وجود تجهیزات پیشرفته امروزی و توسط کارگران آن دوران ساخته شده اند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved