قسمت های آلوده هواپیما

هنگام سفر با وسایل حمل و نقلی غیر از ماشین شخصی خود، رعایت بهداشت یکی از مهم ترین نکاتی است که باید رعایت کنید. در این مقاله قصد داریم چند مکان از آلوده ترین مکان های هواپیما را با شما در میان بگذاریم.

سرویس بهداشتی

بی شک حدس زدن اینکه این مکان جز آلوده ترین مکان ها باشد کار سختی نیست به خصوص که معمولا در طول روز افراد زیادی از آن استفاده می کنند. با اینکه معمولا در هر پرواز دستشویی ها به طور کامل ضدعفونی می شوند اما باز هم میزان آلودگی بالاست.

کمربند ایمنی

به طور معمول در هر پرواز مسافران دوبار از کمربند ایمنی استفاده می کنند. پس کمربند ایمنی هم یکی از آلوده ترین قسمت های هواپیماست.

میز غذاخوری

شاید غیر قابل باور باشد اما آلودترین نقطه هواپیما میز غذاخوری شماست طوریکه از سرویس بهداشتی هم آلوده تر است. چرا که روزانه صدها نفر سوار هواپیما می شوند و از میز غذاخوری استفاده می کنند و کارکنان هم یا میز ها را تمیز نمیکنند یا سرسری آن را تمیز می کنند، که همین نکته باعث می شود این نقطه آلوده ترین مکان هواپیما باشد.

سیستم تهویه هوا

یکی دیگر از مکان های آلوده سیستم تهویه هوا در بالای سر هر مسافر است. این مکان حتی از دکمه سیفون سرویس بهداشتی هم آلوده تر است.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved