مثلث طلایی کوالالامپور

مثلث طلایی کوالا که مرکز مغازه ها و سرگرمی های مشهور این شهر می باشد تشکیل شده از 3 جاده جلال امینی، سلطان اسماعیل و جلال رجا چولان که این منطقه در مرکز این خیابان ها قرار دارد.

در کنج غرب مثلث طلایی تلاقی دو رود کومبانگ و کلانگ، در کنج شمال شرقی آن تقاطع خیابان های یاپ کوان سنگ و تون رزاق و در کنج جنوب شرقی تقاطع خیابان های ایمبی و پودو می باشد.

مثلث طلایی شامل مراکز خرید مانند Low Yat Plaza ، Sungai Wang Plaza ، Lot 10 وTimes Square، رستوران ها و هتل های درجه یک می باشد.همچنینن خیابان بوکیت بینتانگ (Bukit Bintang ) در این منطقه قرار دارد. همچنین یکی از نخستین خیابان هایی که در شهر کوالالامپورساخته شد خیابان امپنگ میباشد که از روبروی KLCC امتداد یافته است.

نمای این مثلث طلایی ساختمان های چند طبقه ایی هستند که نماد پردازی اسلامی خود را دارا می باشند.

یکی از این ساختمان ها در خیابان تون رزاق به نام Tabung Haji قرار دارد که دارای 5 ستون منحنی که نشان دهنده پنج اصل دین اسلام است، می باشد.

خیابان بوکیت بینتانگ در نزدیکی KLCC در مثلث طلایی، مراکز خرید اصلی چون: خیابان بوکیت بینتانگ در نزدیکی KLCC در مثلث طلایی، مراکز خرید اصلی چون: مرکزخرید استارهیل(Star Hill) ، فروشگاه سوریا ( Suria KLCC ) در پایین برج های دوقلو ، فروشگاه لویت (Low Yat Plaza) ، پاویلیون (Pavilion) و همچنین فروشگاه های طبقات پایینی برج های دوقولوی پتروناس را در خود جایی داده است.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved