برخی از سازه های معروف که با محیط زیست سازگاری دارند.

1397/2/29

امروزه با افزایش روز افزون ساختمان ها و سازه ها، روز به روز از تعداد فضای سبز کم شده و محیط زیست با مشکلی جدی رو به رو می باشد. برای جلوگیری از این آسیب ها برخی از افراد دوستار محیط زیست دست به ساخت سازه ها و اقامتگاه های سازگار با محیط زیست زدند. اقامتگاه اقیانوسی: این اقامتگاه توسط یک شرکت اجتماعی در استرالیا با همکاری محیط زیست ساخته شده است. برای ساخت این اقامتگاه از پنل های خورشیدی استفاده شده است. تمام هزینه هایی که از این مرکز به دست می آید تماما خرج حیات وحش می شود.

اقامتگاه بوشمنز کلوف: بوشمنز کلوف منطقه ای واقع در میان کوه ها می باشد. این اقامتگاه در آفریقای جنوبی واقع است و دارای طبیعتی شگفت انگیز است .این منطقه 750 گونه گیاهی، 35 نوع پستاندار و 150 گونه پرنده را پوشش دهی می کند. همچنین این اقامتگاه دارای 16 اتاق می باشد.

ریسرجنس: این اقامتگاه در نیوزلند واقع شده است به دلیل قرار گرفتن در امتداد یک جنگل و نزدیکی به دو پارک دارای چشم انداز زیبایی است. در این اقامتگاه در سال 2003 چندین درخت کمیاب و بومی کاشته شده است و ساختمانها نیزدر این منطقه به نوعی ساخته شده اند که کمترین آسیب را به محیط زیست بزنند.

یکی دیگر از اقامتگاه ها میسول است که در کشور اندونزی واقع شده است. در این مکان بیش از 500 گونه مرجانی و 13 خانه چوبی در منطقه خاص تشکیل شده. این اقامتگاه به منظره ی حفاظت و احیای طبیعت این منطقه ساخته شده است. این مکان رویایی یک مرکز گردشگری پر تنوع می باشد.

آریارا: این منطقه محصور کننده در فیلیپین نیز به منظور حفظ محیط زیست ساخته شده به گونه ای که به مسافران آمورش ماهیگیری می دهد تا مسافران هم لذت ببرند و هم به محیط زیست آسیب نرسانند علاوه بر این با ساخت این منطقه وضعیت اشتغال و آموزش مردم محلی آنجا نیز بهبود یافته است.

ترنل این:اقامتگاه ترتل این با 25 کلبه با سقف کاهی که این کاهی بودن به خودی خود نوعی سیستم خنک کننده است، توسط فرانسیس و النور کاپولو ساخته شده است. در این اقامتگاه غذاها با استفاده از مواد ارگانیک طبخ می شوند و بطری های آب از جنس استیل ضد زنگ می باشد.

 • موزه های باستان شناسی استانبول ( İstanbul Archaeology Museums )

  موزه های باستان شناسی استانبول ( İstanbul Archaeology Museums )

  ساخت بندر مخصوص کشتی کروز توسط دبی

  ساخت بندر مخصوص کشتی کروز توسط دبی

  امروژه کشتی کروز از ارزانترین و بهترین راه ها برای رفتن به چند کشور مختلف است.

  درباره ی عجایب هفتگانه دنیای باستان بدانید...

  درباره ی عجایب هفتگانه دنیای باستان بدانید...

  عجایب هفتگانه دنیای باستان توسط دانشمندان، نویسندگان و هنرمندان از حدود ۲۰۰ سال قبل از میلاد مسیح مورد تمجید و ستایش قرار گرفته اند. این شگفتی های معماری دنیا، مانند اهرام مصر، دستاوردهای انسانی هستند که توسط امپراتوری های بزرگ خاورمیانه و مدیترانه و بدون وجود تجهیزات پیشرفته امروزی و توسط کارگران آن دوران ساخته شده اند.

  فروش شهر تاریخی بارگیلیا ترکیه

  فروش شهر تاریخی بارگیلیا ترکیه

  شهر باستانی بارگیلیا، یک شهر با قدمتی 2500 ساله به فروش می رسد.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved