چرا ایران ایر را برای سفر انتخاب کنیم؟

شرکت هواپیمایی ایران ایر ( Iran Air) و یا هما یکی از اولین شرکت های هواپیمایی ایران می باشد که ...

شرکت هواپیمایی ایران ایر ( Iran Air) و یا هما یکی از اولین شرکت های هواپیمایی ایران می باشد که مایه افتخار ملی ایرانیان می باشد. با توجه به نام این شرکت می توانید با اطمینان کامل وامنیت بالا و کیفیت بسیار بالا سفر کنید.

در سال 1324 با توجه به شرایط جغرافیایی ایران و پراکندگی آن، به تدریج وجود حمل و نقل هوایی و شرکت هواپیمایی دارای یک شبکه منظم، اهمیت بسیاری پیدا کرد. این امر سبب پیدایش شرکت هواپیمایی ایران ایر و یا همان هما شد که در مرور زمان به یکی از بزرگترین صنعت حمل و نقل هوایی شد.

اولین پرواز این شرکت در اردیبهشت سال 1325 از تهران به مقصد مشهد انجام شد.

مهم ترین هدف هواپیمایی ایران ایر رعایت اصول ایمنی پروازی و برقراری سرویس های امن حمل و نقل هوایی در زمینه بین المللی می باشد.

مقاصدی که با ایران ایر میتوانید سفر کنید

هواپیمایی ایران ایر در حال حاضر آماده پرواز به مقاصد آمستردام، استکهلم، پاریس، فرانکفورت، رم، کلن، لندن، گوتنبرگ، میلان، مسکو، هامبورگ، وین، استانبول، بیروت، آنکارا، پکن، بمبئی، تاشکند، دمشق، دبی، دوحه، کوالالامپور، کراچی، ایتالیا، تفلیس، کویت، نجف و استان های داخل ایران می باشد.

این شرکت به تازگی ۱۲ هواپیمای ایرباس A380 را از شرکت ایر باس خریداری کرده است. هواپیماهای ایرباس ۳۳۰ این شرکت به مقصد پاریس و آمستردام در حال فعالیت می باشد.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved