مراکز خرید بدروم

یکی از راه های کسب درآمد در بدروم صنعت توریسم است. مراکز خرید بدروم را میتوان جزئی از مناطق گردشگری آن نام برد. مراکز خرید در بدروم در سطح شهر پراکنده اند اما فاصلشان از یکدیگر و از هتل ها زیاد نیست.

مرکز خرید پالمارینا

این فروشگاه از دیدگاه مردم محلی بدروم تجربه خرید توریست ها را متحول کرده اند. پالمارینا بیش از 50 فروشگاه کوچک و بزرگ دارد. در این مکان میتوان انواع وسایل اعم از پوشاک، لوازم دیجیتالی، لوازم آرایشی و وسایل تزیینی را با قیمتی مناسب خریداری کرد. در این فروشگاه رستوران بین المللی وجود دارد که انواع غذاهای سنتی ترکی و ایتالیایی و ... سرو می شود.

آدرس: Palmarina Bodrum Çökertme Mevki Yat Limanı Yalıkavak/Muğla

مرکز خرید میدتون

میدتون یک مرکز خرید کاملا سرپوشیده در منطقه با صفای ارتاکنت (یکی از خوشنام ترین محله های بدروم) واقع است. در این مرکز خرید بیش از 110 فروشگاه بین المللی و محلی وجود دارد. گردشگران می توانند با قیمت مناسب هر چیزی را که احتیاج دارند در این فروشگاه پیدا کنند. از دیگر امکانات این مرکز خرید می توان به پارکینگ طبقاتی، سالن تئاترو سینما، هایپر مارکت و... اشاره کرد. مردم محلی بدروم نیز به این مرکز خرید زیاد رفت و آمد میکنند.

مرکز خرید اواسیس

یکی دیگر از مراکز خرید بدروم مرکز خرید اوسیس است که به جرات می توان اولین مرکز خرید در بدروم نام برد که به سبک مدرن ساخته شده است. معماری این مجموعه الهام گرفته از معماری بومی بدروم و مدرن غربی است. در این مرکز خرید سالن تئاتر، رستوران و گالری وجود دارد. همچنین وجود درختان نخل و خرما، تالاب های نیلوفر آبی و کاکتوس های صد ساله این مرکز خرید را برای گردشگران جذاب کرده است.

مرکز خرید اونیوم

مرکز خرید اونیوم یکی از بهترین مراکز خرید در بدروم است، چرا که در کنار خرید و دیدن بیش از 50 مغازه میتوانید از سالن بیلیارد، بولینگ و سینما و همچنین یک فضای بازی برای کودکان استفاده کنید.

سه شنبه بازار بدروم

این بازارهای سنتی که در اغلب شهرهای ترکیه با نام روز هفته برقرار هستند، توریستهای زیادی را هر ساله به خود جذب میکنند. در این بازارها مردم محلی و توریست ها می توانند مایحتاج روزانه خود را خریداری کنند. می توان در این مکان انواع و اقسام خوراکی های سنتی و خوشمزه و میوه های کمیاب را یافت. در سه شنبه بازار میتوانید انواع و اقسام وسایل از کالاهای تقلبی و درجه دو و سه گرفته تا پارچه های دست بافت و سنتی با طرح های زیبا با قیمت مناسب خریداری کنید.

بازار قدیمی بدروم

بازار محلی بدروم در نزدیکی قلعه بدروم و در کنار اسکله قرار دارد. گشتن در بازار های محلی و دیدن صنایع دستی از جمله پوشاک چرم، بافتنی ها، سوزن دوزی هاو لوازم دکوری همراه با استشمام بوی ادویه ها حال و هوای خاصی به گردشگران می دهد.

مرکز خرید مینیاتورهای عثمان

یک مرکز خرید هنری است که در آن تنها چند نقاشی که توسط نقاشان سلطان کشیده شده اند، به گونه ای خاص نگه داری می شوند و بقیه اجناس از کوچک و بزرگ اصل نیستند. در این مرکز خرید می توان از دیدن انواع مینیاتورهای ترکی اسلامی لذت برد.

بازار پارچه و چرم

اگر قصد خرید وسایلی را دارید که از چرم طبیعی ساخته شده اند، حتما به این مرکز خرید سر بزنید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved