مراکز خرید دبی

در دبی علاوه بر مراکز خرید لوکس و گران، بازار های محلی زیادی مثل بازار ادویه، بازار طلا و بازارچه دارد. در این مقاله می خواهیم تعدادی از مراکز خرید دبی را معرفی کنیم، با کیوان پرواز همراه باشید.

مرکز خرید اوت لت مال

یکی از ارزان ترین مراکز خرید هر شهر اوت‌لت‌ها هستند. در این مکانها شما می توانید اجناس برند را ارزانتر از همه جا گیر بیاورید. اولین اوت لت در خاورمیانه که از 1200 برند معتبر میزبانی میکند، اوت لت مال است که در دبی واقع شده است. در این مکان شما می توانید اجناسی از قبیل کیف و لباس و یا حتی عطر و جواهرات را با 30 تا 90 درصد تخفیف خریداری کنید.

اجناسی که در این مکانها فروخته میشود، در واقع اجناسی بوده اند که قبلا در مرکز شهر فروخته میشد اما به دلیل اینکه فروخته نشده اند به این مکان آورده میشوند تا با تخفیفهای استثنایی فروخته شوند. یکی از اوت‌لت‌ها در خیابان العین واقع است که دارای مرکز تفریحی می باشد. اوت‌لت‌ها بهترین مکان برای خرید سوغاتی ارزان قیمت می باشد. در آخر اینکه برای رسیدن به اوت‌لت العین باید در ایستگاه متروی برجمان سوار اتوبوس های 66 و 67 شوید.

مرکز خرید اوت لت ویلیج

همانطور که گفته شد اولت‌لت‌ها یکی از مراکز خرید اجناس ارزان است. اولین فاز اوت‌لت ولیج که الهام گرفته شده از شهر جیمینیانو می باشد در سپتامبر 2016 در جبل علی افتتاح شد. در این اوت‌لت می توانید لباس و وسایل دکوراسیون منزل خریداری کنید. هنگامی که در این مرکز خرید قدم می زنید به دلیل نحوه طراحی داخلی آن گویی در ناحیه ای از توسکان ایتالیا قدم میزنید. موقعیت مکانی این مرکز در خیابان جبل علی و چند قدمی فرودگاه بین المللی المکتوم می باشد.

مرکز خرید دراگون مارت

یکی دیگر از اوت‌مال‌ها که همه اجناس آن ساخت چین است و با بیش از 400 مغازه بزرگترین فروشگاه در خارج از کشور چین ساخته شده دراگون مارت است که شبیه به اژدها می باشد. برای رفتن به آنجا باید در ایستگاه رشیدیه از قطار پیاده شده و با اتوبوس شماره 366 به آنجا رفت. در دراگون مارت میتوانید لباسهایی با کیفیت، را ارزان بخرید.

مرکز خرید ابن بطوطه

یکی از ارزانترین مراکز دبی که به یاد ابن بطوطه به همین اسم نام گرفته است واقع در خیابان شیخ زاید است. این مکان به خاطر سفرهای ابن بطوطه به 6 بخش تقسیم شده است که هر قسمت با توجه به معماری هر یک از شهر هایی که ابن بطوطه رفته ساخته شده است. این مکان دارای 275 مغازه و 50 رستوران می باشد.

مرکز خرید مرکاتو

مرکز خرید مرکاتو دارای بیش از 90 فروشگاه و یک سینمای چندگانه با 7 پرده نمایش است. این مرکز در ساحل جاده جمیرا قرار دارد و به سبک رنسانس ساخته شده. در این مرکز خرید میتواند در خیابانهای سنگفرش شده قدم بزنید و و با دیدن پلازاها و رفتن به کافه ها و رستوران ها یک شب به یاد ماندنی برای خود فراهم کنید.

مرکز خرید برجمان

این مرکز خرید به دوبخش جدید و قدیم تقسیم میشود. در بخش جدید اجناس ارزانتر و در بخش قدیمی اجناس گرانتر قرار دارند. در این مرکز خرید معمولا جدیدترین طراحی ها و به روزترین مدل ها قرار دارد.

مرکز خرید سیتی سنتر دیره

اگر قصد خرید طلا را دارید، یکی از بهترین مراکز برای این کار مرکز خرید سیتی سنتر دیره است. این مرکز دارای 350 مغازه که 33 مغازه آن مخصوص طلا و جواهر است. این مرکز در اسکله قرار داشته و دارای 40 رستوران با غذاهای متنوع می باشد.

مرکز خرید وافی

مرکز خرید وافی یک مرکز خرید هنری است، که در آن کلکسیون گسترده ای از آثار هنرمندان معاصر و بین المللی وجود دارد. هنر دوستان از رفتن به این مرکز خرید لذت می برند.

مرکز خرید دبی مال

مرکز خرید دبی مال یکی از مراکز خرید نسبتا گران و بزرگ دبی با 1200 مغازه می باشد. علاوه بر مرکز خرید جاذبه های گردشگری از جمله آکواریوم، فواره دبی، پارک موضوعی و ... را دارا می باشد. به گردشگران توصیه میشود حتما از این مرکز خرید دیدن نمایند.

مرکز خرید مال امارات

با اینکه این مرکز خرید از بزرگترین مرکز خریدها با 560 مغازه با برندهای معروف می باشد، اما هم قیمت اجناس آن نسبتا ارزان است و هم گردشگران میتوانند در تابستان، از دیدن پنگوئن ها و اسکی کردن لذت ببرند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved