مراکز خرید مارماریس

شهر مارماریس معروف به جواهر ترکیه است. این شهر علاوه بر مکانهای تفریحی دارای مرکز خریدهای خوبی هم می باشد که گردشگران می توانند انواع و اقسام وسایل خود را از این مراکز خرید تهیه کنند. با کیوان پرواز همراه باشید تا با چندین مرکز خرید در شهر مارماریس آشنا شوید.

بازار کارسی

بازار کارسی واقع شده در مرکز شهر مارماریس، دارای خیابان های سرپوشیده با مغازه های متعدد می باشد. این مکان به دلیل وجود همه نوع اجناس از جمله: صنایع دستی ، جواهر فروشی، قالی فروشی، پوشاک مد روز، سوغاتی و ...با قیمت ارزان مورد توجه مردم بومی و گردشگران می باشد . این بازار به دلیل بافت سنتی خود نشان دهنده فرهنگ و سنت این مردم است.

چهارشنبه بازار ایچملر و پنج شنبه زارها

در کشور مارماریس هم مانند برخی کشورهای دیگر بازارهایی با نام روز هفته برگزار می شوند. این بازار ها که معمولا در روزهای گرم سال دایر هستند، انواع و اقسام اجناس مثل کیف و کفش، میوه و سبزیجات، صنایع دستی و... را با قیمت های فوق العاده ارزان می فروشند.

مرکز خرید مارینا

یکی دیگر از مراکز خرید مارماریس، مرکز خرید مارینا می باشد. این مرکز خرید هم یکی ازبهترین مرکز خریدهای مارماریس است، هم با وجود نزدیکی به ساحل دریای مدیترانه یکی از مکان های تفریحی مارماریس به شمار می آید. در این هتل انواع تجهیزات قایقرانی، لباس های مارکدار، کیف و کفش، جواهرات، اسباب بازی و ... به فروش میرسد. این هتل که در محله ی بورلی هیلز است دارای رستوران ها و کافه ها با چشم انداز بی نظیر می باشد. در این رستوران ها انواع غذاهای ترکی و بین المللی سرو می شود.

آیکملر

مرکز خرید آیکملر یک مکان پر رفت و آمد است اما آنقدر آرامش دارد که دوستداران خرید به راحتی می توانند در این بازار انواع پارچه، پوشاک، صنایع دستی، کالاهای چرم و جواهرات رابا قیمت مناسب خریداری کنند. مغازه های این منطقه تمام هفت روز هفته باز می باشد. در هنگام شب غرفه ها با چراغ های رنگیشان منظره ی زیبایی را به وجود می آورند.آیکملر چهارشنبه ها خلوت تر از روزهای دیگر است پس می توانید با فراق بال به دیدن مغازه ها و اجناس بپردازید.

مرکز خرید پوینت سنتر

پوینت سنتر مرکز خریدی است که در خیابان اصلی مارماریس قرار دارد. در کنار مغازه‌های متعدد انواع رستوران ها هم در این مرکز خرید موجود است.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved