معرفی سواحل زیبا با فیروزه ای ترین آب ها

1397/3/9

اکثر افراد ترجیحا مکان هایی را برای مسافرت انتخاب می کنند که دارای چشم اندازی از دریا، رودخانه و ... باشد. حال چه بهتر است اگر مکانی که انتخاب می کنند دارای چشم اندازی زیبا با آب های فیروزه ای و شفاف باشد. با کیوان پرواز همراه باشید تا با تعدادی از این مکان های زیبا و بکر آشنا شوید.

ویتنام، کان سان :

کان سان تنها جزیره مسکونی در کان دائو می باشد. حدودا 177 کیلومتر از ویتنام فاصله دارد. این منطقه با صخره های گرانتی در کنار آب های فیروزه ای منظره ی بدیعی را خلق کرده که بسیار چشم نواز است. تالاب خلیج دم تره یکی از زیباترین مناطق این قسمت است.

کروتیا، دریاچه های پلیتویک:

این پارک ملی در کرواسی واقع شده است. پارک ملی پلیتویک دارای 16 دریاچه می باشد.این دریاچه ها در میان چندین کوه واقع شده اند به طوریکه آب آنها نیز از این کوه ها تامین می شود. در سال 1979 میلادی این پارک در فهرست میراث جهانی مسکو ثبت شد. علاوه بر چشم اندار آب های آبی و زیبا، می توانید از دیدن درختان و قدم زدن در میان آنها لذت ببرید. این منطقه در فاصله 2 ساعته از شهر زگرب واقع شده است.

یونان، Eqremnoi :

در جزیره لفکادا، تقریبا تمام مناطق، چشم اندازی به سمت دریای فیروزه ای دارند، اما ساحل Eqremnoi در غرب این منطقه بسیار عالی می باشد. برای رسیدن به این منطقه مسیر نه چندان زیادی را باید به سمت پایین پیاده روی کنید.

ساموئا، گودال تو سوآ اوشن:

این منطقه که در جنوب اقیانوس آرام واقع شده است. یکی از شگفتی های طبیعت است. برای رسیدن به این گودال که به چاله بزرگ معروف است، باید از میان جنگل های بزرگ و فشرده عبور کنید. زمانی که به گودال می رسید کافی است از نردبان پایین رفته و آب های شفاف را از نزدیک ببینید.

جزایر بریتیش ویرجین، خلیج شیطان:

این منطقه زیبا که در ویرجین گوردا واقع است، یکی از مقاصد گردشگران است. نکته قابل دکر این است که برای رسیدن به این منطقه زیبا راه سختی را در پیش دارید اما با رسیدن به این مکان دیدنی تمام سختی های راه را فراموش خواهید کرد.

فیلیپین، پالاوان:

یکی از استان های کشور فیلیپین، پالاوان است. پالاوان از چندین جزیره کوچک تشکیل شده است. این جزیره‌ها دارای دریایی فیروزه ای، جنگل هایی بکر و سواحل مخفی و مجموعه ای از تالاب ها می باشد.

بلیز، ایرگریس کی:

اگر علاقمند به غواصی هستید منطقه امیر گریس کی در استرالیا ، یکی از بهترین مناطق در این زمینه است. در گذر Shark Ray می توانید از دیدن کوسه ها و پرتو ماهی ها لذت ببرید. منطقه hol Chan نیز دارای مارماهی و لاکپشت و انواع ماهی های رنگارنگ است.

اورگان، دریاچه کراتر:

این دریاچه در دهانه کوه آتشفشان قرار دارد. یکی از زیباترین مناطق ایالت متحده آمریکاست. چون هیچ جریان آبی به این رودخانه وارد نمیشود آب آن همیشه شفاف است. این دریاچه 590 متر عمق دارد و برای افرادی که شنا در آب سرد را دوست دارند، مناسب است.

 • شهر افه سوس در کوش آداسی

  شهر افه سوس در کوش آداسی

  به زوگدیدی ، شهری آرام و ناشناخته در گرجستان سفر کنیم

  به زوگدیدی ، شهری آرام و ناشناخته در گرجستان سفر کنیم

  در گوشه و کنار کشور گرجستان شهرهای کوچک و آرامی وجود دارند که برخی از آنها پشت شهر تفلیس پنهان شده اند.

  پدیده ای زیبا و خارق العاده به نام آبشار آتش

  پدیده ای زیبا و خارق العاده به نام آبشار آتش

  گرانترین کلاس های پروازی دنیا

  گرانترین کلاس های پروازی دنیا

  هر ایرلاینی برای پرواز های خود نرخ های مختلفی دارد که

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved