نکاتی برای به موقع رسیدن به فرودگاه

یک مسافر حرفه ایی قبل از انتخاب سفر خود، شرکت هواپیمایی، بلیط هواپیما و دیدنی های مقصد را مورد بررسی قرار می دهد...

یک مسافر حرفه ایی قبل از انتخاب سفر خود، شرکت هواپیمایی، بلیط هواپیما و دیدنی های مقصد را مورد بررسی قرار می دهد. یکی از مهم ترین نگرانی های مسافرین سفر های هوایی، دیر رسیدن به فرودگاه می باشد.در ادامه با کیوان پرواز همراه باشید تا با راهنمایی های ما از پرواز جا نمانید.

چمدان خود را از روز قبل آماده کنید

ممکن است در حضور خودتان به این فکر باشید که به سفری کوتاه می روید پس بنابراین وسایل زیادی لازم ندارید، اما همیشه در لحظات آخر یادتان می آید که یک وسیله ضروری را آماده نکرده اید. پس اگر چمدان خود را از قبل آماده کنید اگر وسیله ایی نیاز داشتید فرصت کافی برای خریداری آن دارید.

ساعت پرواز را چک کنید

اگر که بلیط خود را به صورت اینترنتی و آنلاین یا حضوری خریداری کرده اید می توانید ساعت پرواز را روی بلیط خود مشاهده کنید. اگر بلیط رفت و برگشت تهیه کرده باشید مشخصات نام فرودگاه مبدا و مقصد و زمان پروازها روی بلیط درج شده است. برای اطمینان بیشتر چند ساعت مانده به پرواز با ایرلاین پرواز خود تماس بگیرید.

مدت زمان کنترل امنیت فرودگاه را بررسی کنید

هر فرودگاه برای کنترل امینتی ممکن است قوانین متفاوتی داشته باشد. به همین دلیل بهتر است قبل از پرواز در مورد مدت زمان لازم برای کنترل امنیت فرودگاه تحقیق کنید. در برخی فرودگاه ها این زمان کوتاه تر و در برخی فرودگاه های بزرگ و بین المللی این زمان طولانی تر خواهد بود.

به فکر محل پارک اتومبیل هم باشید

اگر با اتومبیل شخصی خود راهی فرودگاه می باشید حتما بررسی کنید که آیا امکان رزرو پارکینگ وجود دارد یا خیر؟ اغلب همین مسئله پیدا کردن محل پارک اتومبیل باعث اتلاف وقت و جا ماندن از پرواز می باشد.

گیت پروازتان را پیدا کنید

حتی اگر مدت ها تا زمان پرواز باقی مانده هم بهتر است ابتدا گیت پروازتان را پیدا کنید. به محض اینکه به فرودگاه رسیدید در اولین فرصت چک-این خود را انجام داده و گیت را پیدا کنید تا کارت پروازتان راصادر کنند.

بلیط و کارت شناساییتان را به همراه داشته باشید

مدارکی از قبیل بلیط، پاسپورت و کارت شناسایی خود را در کیف دستی همراهتان قرار دهید تا سریع به آن دسترسی داشته باشید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved