پارک آبی آکوالند آنتالیا

در شهر آنتالیا سه پارک آبی وجود دارد اما آکوا بزرگترین پارک آبی شهر است.

امکانات تفریحی پارک آبی:

آکوالند Aqualandاین مجموعه یکی از زیباترین مراکز آبی تفریحی ترکیه میباشد و در منطقه ساحلی کنیالتی قراردارد. دراین مکان شما و خانواده تان با بهره گیری از سرسره های مختلف و بازیهای آبی متفاوت روز خوبی را سپری می نمایید . در میانه روز شما میتوانید به تماشای برنامه شاد و زنده آکوالند بنشینید که شامل موزیک و مسابقه های جالب میباشد و شما هم میتوانید یکی از شرکت کنندگان این برنامه باشید .

قابل ذکراست که در صورت تمایل میتوانید در ساعت معین به برنامه نمایش دلفین ها در محوطه ای جدا بنشینید.

در شهر آنتالیا سه پارک آبی وجود دارد اما آکوا بزرگترین پارک آبی شهر است و امکانات متفاوتی از جمله وسایل بازی مختلف، استخرهای مخصوص انواع سنین، موسیقی و مسابقات تفریحی و رستوران و کافی شاپ و فروشگاه لوازم ورزشی و سرزمین دلفین ها (دلفین لند ) دارد.همه چیز محیا است تا هیجان پرتاب شدن با سرعت بالا از روی سرسره در آب را تجربه کنیم ، پرتاب شدن در عمق استخر های زیبا و تمیز با آبهای درخشان.

سرسره ها

در این پارک شما می توانید از انواع سرسره های آبی رو باز ، رو بسته یا تونلی، سرسره های های با تیوپ و بی تیوپ، سرسره های یو شکل و سرسره های چاله ی هیجان فضایی لذت ببرید. هر یک از این سرسره ها به استخری کاملا امن و زیبا منتهی می شود.از دیگر جذابیت های بازی در این پارک آبی این است که، برای رسیدن به سرسره ها باید از میان فضاهای سبز زیبا عبور کنیم که درختان و گل هایی که در این مسیر قرار گرفته اند آب و هوای این منطقه را دلچسب تر کرده اند.

بخش رفتینگ و استخر مواج آکوالند

از دیگر امکانات پارک آبی آکوالند رودخانه و استخر موج مصنوعی آن است، شما در این پارک عظیم و زیبا می توانید ۳۰۰ متر در رودخانه ای مواج و زیبا رفتینگ کنید و لذت ببرید این رودخانه به استخری سرازیر می شود که در آن استخر هم با پمپ های بزرگ آبی موج تولید می شود ، این استخر مواج عمق اش ۱.۴۰ متر است و در تمام طول روز موج دارد، هیجان شنا در استخر مواج پارک آبی بسیار زیاد است و در ساعاتی از روز در این مکان موسیقی اجرا می شود و شناگران می توانند با موسیقی و شادی به شنا و بازی در این استخر بپردازند.

جامپینگ

اوج هیجان و آدرنالین، این قسمت از پارک آبی آکوا است.پرش از ۷۰ متر ارتفاع با طناب ، پرش با منظره ی خورشید و آب ، برای جامپینگ پارک آکوا باید بر فراز تراسی رفت که ۷۰ متر بالاتر از سطح زمین است در آن بالا با کمک راهنمایان لباس و وسایل ایمنی مخصوص را به تن می کنیم و بعد از بستن طناب ایمنی به پایین می پریم و ناگهان تا نیمه ی بدن در آب فرو می رویم و دوباره به بالا بر می گردیم.

پرش از ارتفاع با دوستان و خانواده حسی وصف نشدنی دارد حتما باید تجربه کرد تا عمق شادی همراه با هیجان و ترس را متوجه شد ، جامپینگ آکوالند یکی از بهترین نفریحات این پارک است آن را از دست ندهید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved