پارک میراکل باتومی

می توان از پارک میراکل به عنوان مکانی متفاوت و چشمگیر با ساختمان هایی مدرن و خیره کننده نام برد، مکانی جذاب که در مرکز شهر در کنار بلوار ساحلی و آب های لاجوردی دریا آرمیده است.

پروژه ساخت این پارک در کوتاهترین زمان ممکن اتفاق افتاد یعنی تکمیلش در این مدت زمان چیزی شبیه به معجزه بود به همین دلیل نام میراکل یا معجزه برای آن انتخاب شد. قطعا یکی از نقاط و دیدنی های جذاب باتومی، پارک میرکل است که درست در مرکز شهر قرار گرفته و ساختمان هایی با معماری مدرن و چشمنواز در آن به چشم می خورد. ساختمان هایی چون هتل رادیسون بلو، مرکز تجاری باتومی، برج الفبت یا الفبا و فانوس دریایی باتومی همگی در پارک میرکل قرار دارند. حال می توان دریافت چرا این پارک را معجزه (میرکل) نامیده اند!

با چند متر فاصله گرفتن از پارک میرکل، می توانید از برج فونتین هم دیدن کنید. جالب آن که جذابیت های این پارک به همین جا محدود نمی شود و باید بدانید در آینده ای نزدیک نیز چندین ساختمان جذاب دیگر در این پارک ساخته خواهد شد.

اغلب اوقات این پارک میزبان کنسرت ها و فستیوال های مختلف است و در تابستان ها فستیوال موسیقی الکترونیک در این پارک برگزار می شود.

آدرس: گرجستان، باتومی، خیابان نیشویلی شماره ۲

Address: ۲, Ninoshvili ST, Batumi

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved