چطور از فرودگاه تفلیس به مرکز شهر تفلیس برویم؟

پس از اینکه گرجستان ویزای خود را برای ایرانی ها لغو کرد و به دلیل هزینه های پایین سفر به این کشور به یکی از کشور های محبوب برای ایرانی ها تبدیل شد. در ادامه با کیوان پرواز همراه باشید تا شما را با چگونگی حمل و نقل فرودگاهی در تفلیس آگاه کنیم.

پس از اینکه گرجستان ویزای خود را برای ایرانی ها لغو کرد و به دلیل هزینه های پایین سفر به این کشور به یکی از کشور های محبوب برای ایرانی ها تبدیل شد. در ادامه با کیوان پرواز همراه باشید تا شما را با چگونگی حمل و نقل فرودگاهی در تفلیس آگاه کنیم.

حمل و نقل با قطار

فرودگاه تفلیس دارای امکانات حمل و نقل بسیاری می باشد که یکی از این راه ها قطار ریلی معروف آن می باشد. این قطار ها در 70 متری فرودگاه قرار دارند و هر قطار 100 نفر ظرفیت دارند.این راه فرودگاه تفلیس را به ایستگاه قطار مرکزی تفلیس در مرکز شهر ارتباط می دهد.

حمل و نقل اتوبوس

همانطور که میدانید یکی از ارزان ترین راه های حمل نقل اتوبوس می باشد.البته این اتوبوس ها بیشتر شبیه مینی بوس هستند و به همانگونه کوچک و رنگشان زرد است. اما اگر بار و چمدان هایتان کم و کوچک اند می توانید سوار این اتوبوس ها شوید چون فضای کافی برای چمدان های شما ندارد. این اتوبوس ها در محوطه فرودگاه به راحتی قابل دسترس اند.

یکی از مزیت های این فرودگاه این است که در هرجایی از مسیر بنا به درخواست مسافر توقف می کند.از فرودگاه تفلیس تا میدان آزادی با این اتوبوس ها حدود 45 دقیقه به طول می انجامد. هزینه اتوبوس 50 تتری می باشد. هر 100 تتری مصادف یک لاری گرجستان می باشد. ( این نرخ ها طبق انتشار این مقاله می باشد و ممکن است تغییر یابد.)

حمل و نقل تاکسی

وقتی به فرودگاه تفلیس رسیدید ممکن است نتوانید متوجه شوید کدام راننده تاکسی دارای مجوز مخصوص فرودگاه می باشد و این به دلیل این است که جمعیت زیادی از رانندگان به دورتان جمع می شوند و به دنبال مسافر اند. هر راننده ممکن است قیمت پایین تری به شما پیشنها بدهند. ایستگاه تاکسی ها به صورت 24 ساعته و بیرون از فرودگاه به راحتی قابل دسترس است.اما به دلیل این که تاکسی های فرودگاه دستگاه تاکسی متر ندارند بهتر است قبل از سوار شدن برای هزینه به توافق برسید.

حمل و نقل شاتل فرودگاه

مسافرانی که قصد سفر به تفلیس را دارند پس از رسیدن به فرودگاه این شهر می توانند از شاتل فرودگاه استفاده کنند. اتوبوس های شاتل از فرودگاه تفلیس به راه می افتند و فقط در 3 ایستگاه توقف می کنند. در ایستگاه مکان های تاریخی چون میدان آزادی، میدان قهرمانان و میدان 26 می. این حمل و نقل به صورت 24 ساعته می باشد.

هزینه این اتوبوس ها برای هر مسافر 10 لاری گرجستان می باشد.

حمل و نقل ترانسفر هتل

اگر علاقه ایی به دردسر و هیاهو رانندگان در فرودگاه و چانه زدن برای قیمت را ندارید می توانید از ترانسفر هتل خود استفاده کنید. اما این امر هزینه جداگانه بر هتل را دارد.

این امر را می توانید به صورت آنلاین انجام دهید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved