6 راه برای سرگرم شدن در فرودگاه

توقف بین چند پرواز و یا تاخیر پرواز ممکن است برای شما معطلی های کسل کننده ایی را در فرودگاه ایجاد کند.اگر با کیوان پرواز همراه باشید ما این معطلی ها را برایتان به یک تجربه شیرین تبدیل خواهیم کرد.

1- استراحت کنید

فرودگاه ها معمولا به یک سالن استراحت مجهز می باشد، اما امکان استفاده رایگان از این استراحتگاه فقط برای مسافرین فرست کلاس و یا بیزینس کلاس امکان پذیر می باشد. مسافرین دیگر می توانند با پرداخت هزینه اضافی از این امکان استفاده کنند.

در این سالن ها دارای امکانات رفاهی ویژه چون اینترنت، حمام، سالن غذا خوری، مبلمان راحت، روزنامه، مجله و تلویزیون می باشند.

۲- غذا بخورید

اگر فرصت کمی تا زمان پرواز دارید می توانیداز غرفه های غذایی فست فود تهیه کنید. البته در فرودگاه تنوع غذایی و نوشیدنی بسیاری وجود دارد.

برخی ایرلاین ها در صورت تاخیر پرواز خود ( از 6 ساعت یا بیشتر ) به مسافران خود فیش رایگان غذا می دهند.

3- با مردم گفتگو کنید

فرودگاه ها معمولا مکانی هستند که مسافرین بسیاری از سر تا سر جهان در آن جا حضور دارند. بدین ترتیب این بهترین فرصت است تا با مردم شهر و یا کشور های دیگر آشنا شوید و به گفتگو بپردازید.

مطمعنا آن ها نیز از اینکه با قشر جدیدی از مردم آشنا شوند خرسند خواهند شد. ما به شما کمک می می کنیم. می توانید با این جمله آغاز کنید " به کجا سفر می کنید؟ "

4- مطالعه کنید

اکثر ما آدم ها به دلیل مشغله های زیاد در زندگی فرصتی برای کتاب خواندن نداریم. پس چه بهتر که معطلی کسل کننده در فرودگاه را صرف مطالعه کنیم. اگر کتاب یا مجله همراه خود دارید که بسیار عالی می باشد. اما اگر نه که به هیچ وجه نگران نباشید، در اکثر فرودگاه ها معمولا کناب فروشی یا باجه های روزنامه فروشی وجود دارد.

5- مردم را تماشا کنید!

تماشا کردن مردم بهترین و جالب ترین سرگرمی چه در فرودگاه چه مکان های دیگر می باشد. فرودگاه را فرض کنید، انواع قشر مختلفی از مردم جهان، هزاران نفر از فزهنگ ها و کشورهای مختلف برای چند ساعتی در کنار هم هستند. پس تماشا کردن رفتار آن ها بهترین سرگرمی می باشد که از کجا آمدند و به کجا می روند.

6- خرید کنید

خرید همیشه و در همه حال سرگرمی بسیار جالبی برای افراد می باشد.اکثر فرودگاه ها معمولا فروشگاه های زیادی در خود دارند و تمامی محصولات و سوغاتی هارا به مسافران ارائه می دهند. پس اگر فراموش کرده اید سوغاتی بخرید می توانید محصولات خوبی را در فروشگاه های فرودگاه پیدا کنید و با قیمت ارزان تری خریداری کنید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved