چهار چشم انداز زیبا در رم

1397/3/8

رم از جمله شهرهای زیباییست که شاید هیچوقت نتوانید از آن دل بکنید. همانطور که گشت و گذار در خیابان های رم بسیار لذتبخش و فراموش نشدنی است ، رم مناظر و چشم اندازهای خارق العاده ای نیز دارد شما در رم آرامش خاصی حس میکنید که در این مطلب به 4 مورد آن اشاره می کنیم.

1- Terrazza Borromini Rome / ترزا برمینی

Terraza Borromini ممکن است یک راز محرمانه میان مردم محلی محسوب شود. تراس با یک منظره پانورامیک از شهر که چشم اندازی خارق العاده بخصوص هنگام غروب دارد و فضایی رومانتیک برای شما میسازد. می توانید به کافه این تراس رفته و علاوه بر لذت بردن از اوقات ، منتظر غروب خورشید و گرفتن عکس های زیبا بمانید.

2- Pincio Hill / تپه پینچیو

یکی از بهترین مکان ها برای دیدن غروب آفتاب رم، تپه پینچیو است. حتما در زمانی که از رم بازدید می کنید سری به این منطقه بزنید. این تپه دارای منظره ای عالی از شهر به دور از هیاهو است، بازدید از آن رایگان است، و بعد از یک ناهار سنگین تمرین خوبی برای پیاده روی است.

3- Ponte Umberto I

این مکان در اواخر قرن 19ساخته شده ، پلی که بر روی رودخانه تیترو قرار گرفته و منظره ای زیبا همانند کارت پستال ها دارد حتما باید گردش در این مکان را تجربه کنید

4-انجمن رومی / The Roman Forum

هیچ لیستی از بزرگترین مناظر رم بدون اشاره به فوروم ها یا انجمن های معروف رومی کامل نخواهد بود. بازدید از مجموعه ای از ویرانه ها در مرکز باستانی رم بسیار لذت بخش است و این منظره در هنگام طلوع و غروب خورشید بدون جمعیت و گروههای تور بسیار زیباست، پس به شما پیشنهاد می کنیم که با بهترین های زندگیتان از این مکان دیدن کنید.

 • نکاتی که در هنگام سفر به کشورگرجستان باید از آن آگاه باشید

  نکاتی که در هنگام سفر به کشورگرجستان باید از آن آگاه باشید

  حامیان رسمی، حمایت خود را از فینال جوایز جهانی سفر در سال ۲۰۱۷ تایید کردند

  حامیان رسمی، حمایت خود را از فینال جوایز جهانی سفر در سال ۲۰۱۷ تایید کردند

  جشنواره جهانی سفر

   نکاتی ساده و کاربردی برای داشتن سفری راحت

  نکاتی ساده و کاربردی برای داشتن سفری راحت

  در سفر مراقب کلاهبردارها باشید.

  در سفر مراقب کلاهبردارها باشید.

  مکان ها شلوغ محلی مناسب برای کلاهبرداران

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved