کلیسای سکره‌کر کازابلانکا

این کلیسای خیره کننده در دهه 1930 ساخته شد و تلفیقی از سبک معماری اروپایی و مراکشی را به نمایش میگذارد. متأسفانه این بنا در دهه‌های گذشته متروک شده است و هم اکنون به حفاظت و مرمت احتیاج دارد؛ اما با این حال، هنوزعظمت و وقار خود را حفظ کرده است.

تاریخچه کلیسای جامع کازابلانکا

کلیسای جامع کازابلانکا در سال 1930 ساخته شد، زمانی که مراکش هنوز تحت حکومت کاتولیک فرانسه بود. پس از استقلال مراکش در سال 1956 پس از استقلال مراکش، Cathédrale Sacre-Coeur به عنوان یک مدرسه و سپس یک مرکز فرهنگی مورد استفاده قرار گرفت. امروز، آن میزبان نمایشگاه ها می باشد.

چه چیزی را در کلیسای جامع کازابلانکا ببینید

کلیسای Sacré-Coeur یک کار جذاب وخیره کننده از معماری است. طراحی شده توسط معمار فرانسوی پل ترونن، که همچنین چندین کلیسا را در فرانسه طراحی کرده است، نشان دهنده یک تجربه جالب در استفاده تزئینی بتن ریخته گری است.

واقعا خیره کننده هستند برجهای دوقلویی که روبه روی کلیسای Sacre-Coeur مانند مناره های مربعی به نظر می رسد و پنجره های کوچکی که قسمت های بالای کلیسای جامو را سوراخ می کنند.

داخل کلیسای Sacre-Coeur الهام بخش روح وجسم است؛کلیسای Sacre-Coeur از دوشنبه تا جمعه ی هر هفته برای بازدیدکنندگان باز است از بالای برج های دوقلو منظره ی عالی از کازابلانکا تا اقیانوس اطلس در دید است.

صعود از بالای این برج تجربه ایی منحصر به فرد است حتی زمانی که روی این برج راه می روید سراسر وجودتون را شور و شوق می گیرد ولی مراقب باشید هیچ ریل یا فضای امنیتی وجود نخواهد داشت.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved