گرانترین کلاس های پروازی دنیا

1397/3/1

هر ایرلاینی برای پرواز های خود نرخ های مختلفی دارد که این نرخ ها با توجه به خط هوایی، شرایط آب و هوا، نزدیکی به تاریخ عزیمت، تاریخ و روز پرواز و... تعیین میشود. در اینجا می خواهیم به گرانترین پروازها در جهان بپردازیم.

کابین سوئیت کلاس هواچیمایی سنگاپور:

یکی از گرونترین و مجلل ترین کلاسها، سوئیت کلاس سنگاپور است. این کلاس دارای یک کابین خصوصی و یک صندلی که قابل تبدیل به تخت است می باشد. در این پرواز زمانی که بخواهید استراحت کنید امکاناتی چون: یک تخت بزرگ و راحت، صفحه نمایش 23 اینچی با سیستم سرگرمی، حمام، لباس خوابهای مجلل برای شما فراهم می شود. همچنی اگر گرسنه باشید برای شما میز غذای مخصوص آماده می گردد. اینها تنها تعداد کمی از امکانات این کلاس پروازی می باشد. قیمت این پرواز در حدود 14.000دلار می باشد.

کابین فرست کلاس Qantas :

کلاس فرست کلاس Qantas در خط هوایی لس آنجلس به ملبورن است. این پرواز دارای خدماتی از جمله: صندلی های چرمی، شومینه گرم و راحت، پد کنترل تمام لمسی با تشکی از پوست گوسفند، سرگرمی های لمسی و طیف گسترده ای از نوشیدنی ها و ... می باشد. قیمت این پرواز در حدود 14.974 دلار می باشد.

خط هوایی ژاپن مسیر لس آنجلس به توکیو:

این هم یکی دیگر از پروازهای گرون می باشد. این پرواز هم شامل امکاناتی از قبیل : صفحه نمایش 23 اینچی، انواع غذاهای غربی و سوشی های ژاپنی، اسباب و وسایل چرمی و تشکی مخصوص برای استراحت می باشد. همچنین برای ذخیره سازی وسایلتان نگران نباشید چرا که این کلاس دارای فضای کافی می باشد. قیمت این پرواز 16.000 دلار می شود.

پرواز نیویورک به سنگاپور، virgin Atlantic فرست کلاس:

این پروا در حدود 20.000 دلار قیمت دارد. در صورت انتخاب این پرواز کابین های فرست کلاس virgin Atlantic سفر ویژه ای را برایتان می سازند.گرانترین این نوع پروازها jfk است. به هر مسافر یک کابین فردی تعلق میگیرد که دارای صفحه نمایش سرگرمی فردی، صندلی هایی با 22 اینچ پهنا که به تختی 6 فوتی تبدیل می شود. می باشد. کابین های این پرواز مشکی مات و از نوع پیله ابریشم است.

فرست کلاس سوئیس ایر:

این پرواز در مسیر نیویورک به سنگاپور است . در حدود 22.265 دلار قیمت دارند. مسافران فرست کلاس در این پرواز ها در اولویت هستند و بدون انتظار به سمت هواپیما می روند و محموله های سنگین تری را با این پرواز حمل می کنند. در این پرواز برای مسافران انواع و اقسام غذاها و نوشیدنی ها سرو میشود همچنین لباس خوابهای مجلل و امکانات لوکس برایشان فراهم می گردد.

Cathay Pacific فرست کلاس:

این سوئیت در هواپیمای بوئینگ 300-777 وجود دارد. این پرواز دارای یک ردیف 3 تایی منحصر به فرد است که با تنطیم کابین به شما اجازه می دهد فضای بیشتری را برای استراحت و نگاه کردن تلویزیون داشته باشید.

هواپیمایی کره نیویورک به پکن:

قیمت این پرواز در حدود 27000 دلار می باشد. صندلی های این پرواز قابلیت خم شدن با پد کنترل لمسی را دارند. یک پارتیشن مسافر را از دیوار گوشه جدا می کند. سرو غذاهای شرقی و نوشیدنی های عالی یکی دیگر از امکانات این پرواز است.

کابین فرست کلاس هواپیمایی امارات:

کابین فرست کلاس پرواز امارات یکی از بهترین و شناخته شده ترین پروازهاست. این پرواز با قیمت 30.000 دلار دارای امکاناتی از قبیل مینی بار خصوصی، تختهای تشک دار،امکانات خاص پروازی و ... می باشد. ضمنا این پرواز در مسیر لس آنجلس به دبی می باشد.

هواپیمایی لوفت هانزا، نیویورک به هنگ کنگ

به خاطر داشتن امکاناتی مثل دستیار شخصی و رطوبت سازی هوایی و کیت های آرایشی، منو غذای ستاره دار ، صندلی های مستقل با تنطیم رخت خواب، چوب لباسی، خدمات اتومبیل کالسکه ای و تهیه غذا توسط سرآشپز های مشهور یکی از پروازهای 5 ستاره است. قیمت این پرواز 43.535 دلار می باشد.

پرواز مقر:

گرانترین پرواز در جهان پرواز از مقصد ابوظبی به نیویورک است که 64.000 دلار قیمت دارد. این کابین از صندلی های چرم مشابه صندلی های فراری ساخته شده است. همچنین هر صندلی دارای یک یخچال و میز ناهارخوری می باشد. کابین دارای حمام اختصاصی با دوش و حوله های لوکس می باشد همچنین اتاق خواب آن دارای یک تخت دو نفره مصری می باشد و صبحانه در تختخواب سرو می شود. این تنها پرواز 3 اتاقه در آسمان است.

 • موزه لوور ابوظبی افتتاح شد

  موزه لوور ابوظبی افتتاح شد

  دوستداران هنر مکان جدیدی برای تماشا خواهند داشت، چراکه موزه لوور ابوظبی، پس از یک دهه ساخت و ساز،افتتاح شده است.

  دیر جت جایزه بهترین هواپیمایی چارتر خصوصی جهان را دریافت کرد

  دیر جت جایزه بهترین هواپیمایی چارتر خصوصی جهان را دریافت کرد

  deer jet، موفق شدبرای سومین سال متوالی، جایزه‌ی بهترین هواپیمایی چارتر خصوصی جهان را از سوی ورلد تراول اواردز دریافت کند.

  خبر هزینه ۵۰۰ میلیون پوندی تغییر پاسپورت های انگلستان کذب است

  خبر هزینه ۵۰۰ میلیون پوندی تغییر پاسپورت های انگلستان کذب است

  رابی گیب، دستیار ترزا می، نخست وزیر کشور انگلستان، پس از انتشار خبر هزینه ۵۰۰ میلیون پوندی برای تغییر پاسپورت‌های انگلیسی در توئیتر،طی اطلاعیه‌ای آن را کذب خواند.

  15 مکان جذاب اما خطرناک

  15 مکان جذاب اما خطرناک

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved