هتل Colombi تفلیس

امکانات هتل Colombi

اتاق های هتل چشم اندازی به شهر داشته و هتل کلمبی یک تراس در اختیار شما قرار می دهد. مهمانان می توانند از غذاهای رستوران هتل سفارش بدهند. این هتل یک جای پارک رایگان و اینترنت بی سیم نیز بصورت رایگان برای شما تهیه کرده است.

اتاق های هتل کلمبی دارای تهویه هوا هستند و هر اتاق یک تلویزیون صفحه تخت، جعبه ی ایمنی و قهوه ساز و چای ساز دارد. یک بالکن با چشم اندازی به شهر در همه ی اتاق ها وجود دارد.

در هتل کلمبی شما می توانید درخواست رسیدگی به اتاقتان را بدهید و همینطور برای راحتی شما رستورانی در هتل وجود دارد که می توانید از غذاهای لذیذ آن بهره ببرید.

میز پیشخوان در هتل به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما می باشد. هر زمان نیاز به راهنمایی در مورد جاذبه های گردشگری شهر داشتید می توانید به میز گردشگری هتل کلمبی مراجعه کنید کارکنان آنجا حتما از کمک به شما خوشحال می شوند. برای استراحت پس از یک روز پر مشغله می توانید در لابی هتل استراحت کنید.

موقعیت هتل Colombi

هتل Colombi در 5 کیلومتر از مرکز شهر تفلیس قرار دارد.

هتل Colombi در 23 کیلومتری فرودگاه بین المللی تفلیس قرار دارد .

هتل Colombi از تئاتر اپرا و باله تفلیس ۴.۵ کیلومتر فاصله دارد .

هتل Colombi از تئاتر روستاوِلی ۴.۸ کیلومتر فاصله دارد .

هتل Colombi از میدان آزادی ۵.۶ کیلومتر فاصله د ارد .

نزدیک ترین فرودگاه به هتل فرودگاه بین المللی تفلیس است که حدودا 23 کیلومتر تا هتل راه دارد. بنا بر درخواست شما، سرویس رفت و برگشت از طریق هتل قابل دسترسی است.

برای اطلاع از نرخ تور تفلیس کلیک کنید.

آدرس هتل Colombi

Address: 45 Sofrom Mgaloblishvili St, Tbilisi, Georgia

Phone: +995 557 40 90 46

درجه هتل:

4

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved