هتل Hilton باتومی

امکانات هتل Hilton

هتل Hilton باتومی گرجستان درساحل دریای سیاه واقع شده و دسترسی آسانی به جاذبه‌های گردشگری، تفریحی، رستوران‌ها و فروشگاه‌های مرکزی شهرباتومی دارد.

سبک خاص هتل Hilton باعث شده که هم برای گردشگران و هم تاجران محیطی مناسب باشد. به منظور راحتی و سهولت رفت و آمد 181 فضای پارک ماشین آماده شده است.

اتاق‌های هتل Hilton دارای تسهیلات مدرنی هستند که برای آسایش هر چه بیشتر مهمانان تدارک دیده شده‌اند. در اتاق تجملاتی ویژه مهمانان فضای بیشتری در اختیار است. جدیدترین فناوری‌ها و کارمندان حرفه‌ای در اختیار شما هستند تا هر چه بیشتر از اقامتتان لذت ببرید.

این هتل ۲۴۷ اتاق دارد و از جمله مهم‌ترین امکانات هتل Hilton می توان به باربیکیو ، استخر سرپوشیده ، ماساژ و سونا ، سالن ورزشی ، اجاره دوچرخه ، زمین بازی کودکان ، تبدیل ارز ، خدمات لباس شویی، خشک شویی ، تهویه هوا و سیستم گرمایشی و امکانات برگذاری جلسات کاری اشاره کرد .

در رستوران زیبای تاندیلا قبل از اینکه به گشت و گذار روزانه بروید، می‌توانید از صبحانه لذت ببرید. سالن ورزشی نیز 24 ساعته برای آنهایی که حتی در سفر نیز به فکر تناسب اندام خود هستند، باز است. پس از یک روز گشت و گذار و خستگی راه می‌توان در استخر سرپوشیده تنی به آب سپرد. هتل هیلتون باتومی در سال 2016 با انتخاب گردشگران جز 10 هتل برتر گرجستان قرار گرفت.

موقعیت هتل Hilton

هتل Hilton از پارک می ۱۰۰ متر فاصله دارد.

هتل Hilton ازساحل دریای سیاه ۲۰۰ متر فاصله دارد.

هتل Hilton از فرودگاه بین‌المللی باتومی ۵ کیلومتر(10 دقیقه) فاصله دارد.

برای اطلاع از نرخ تور باتومی کلیک کنید.

آدرس هتل Hilton

Address: 40 Rustaveli Ave, Batumi 6010, Georgia

Phone: +995 422 22 22 99

درجه هتل:

5

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved