هتل Mercure پاتایا

امکانات هتل Mercure

هتل مرکور ترکیبی از طراحی معاصر و مبلمان سنتی در یک مکان مناسب با فاصله کوتاهی از ساحل به شما پیشنهاد می شود.

هتل مرکور با امکانات ورزشی گوناگون و پارک های سرگرم کننده در نزدیکی هتل محلی مناسب برای گذراندن تعطیلات می باشد. شما می توانید به راحتی تا ساحل قدم بزنید و از ورزش های متنوع آبی مانند غواصی و گردش با قایق لذت ببرید.

هتل در کنار استخر روباز با طراحی فوق العاده، شامل اتاق آبگرم نیز می باشد که به شما دنیایی از آرامش و راحتی را پیشنهاد می دهد. گذراندن لحظات بی نظیر در تراس رستوران ایتالیایی به صرف کاپوچینو در حالی که مطالعه می کنید یا سفارش نوشیدنی مورد نظر از یک لیست متنوع کافی شاپ در انتظار شماست. هتل همچنین شامل یک کافی شاپ مخصوص با آشپزی تایلندی و چینی می باشد.

هتل 4 ستاره ی مرکور پاتایا در قلب این شهر معروف یک محیط ساحلی را به همراه مهمان نوازی واقعی تایلندی در اختیار شما قرار می دهد. با چند دقیقه فاصله از اتاق خود ، می توانید به جاذبه هایی مانند کارائوکه ی کلاسیک و بازار مایک برسید. فهرست گسترده ای از امکانات در حوالی هتل شامل سه رستوران با طیف گسترده ای از غذاهای بین المللی و منطقه ای ، کافه ای با موسیقی جاز و یک استخر بزرگ شنا می باشد. مسافران تجاری و یا کسانی که به دنبال میزبانی یک گردهمایی هستند نیازهای خود را در مرکز تجاری و امکانات ملاقات شامل دربان، سرویس اتاق 24 ساعته، و Wi-Fi رایگان برآورده خواهند کرد. امکانات مضاعف هتل مرکور پاتایا عبارتند از دستگاه ATM، صرافی، امکاناتی برای مهمانان معلول و تورهایی است که می توانند در قسمت پذیرش هتل از آن استفاده کنید .

موقعیت هتل Mercure

هتل Mercure پیاده 6 دقیقه با ساحل فاصله دارد.

آدرس هتل Mercure

484, Moo 10, Pattaya 2nd Road, Soi 15, Chonburi, 20150 Pattaya Central, Thailand

درجه هتل:

4

  • Mercure.jpg Mercure.jpg

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved