هتل Nippon استانبول

امکانات هتل Nippon

nippon یک هتل چهار ستاره میان‌رده در شهر استانبول واقع در کشور ترکیه است. این هتل ۱۷۱ اتاق دارد اتاق های هتل nippon مجهز به کولر، تلویزیون صفحه تخت و مینی‌بار است. همچنین بعضی از اتاق‌ها دارای آشپزخانه است.

از جمله مهم‌ترین امکانات آن می‌توان به پارکینگ رایگان، وای‌فای رایگان، کرایه دوچرخه، سرویس اتاق، سوییت ماه عسل، ترانسفر فرودگاهی، اجاره خودرو، سالن ورزشی، ماساژ، نگهداری چمدان و پذیرش ۲۴ ساعته اشاره کرد.

هتل nippon رستوران های شیکی دارد که صبحانه را به صورت بوفه ارائه می دهند و انواع غذاهای سنتی ترکیه ای را از مواد اولیه ی تازه و محلی تهیه می کنند. مسافران و گردشگران تور استانبول می توانند از سرویس ماساژ لذت ببرند، دوچرخه سواری کنند و به سیاحت در استانبول بپردازند.

هتل nippon یک سالن ورزشی بسیار مجهز نیز دارد. در هتل nippon یک بخش مخصوص امور تهیه بلیط و فراهم کردن اطلاعات لازم درباره ی جاذبه های شهر استانبول برای مسافرین نیز وجود دارد.

پارکینگ رایگان و همچنین سرویس فرودگاهی از دیگر خدمات nippon می باشند.

موقعیت هتل Nippon

هتل nippon حدود 5 دقیقه با خیابان ها و پارتی های شبانه ای که در منطقه ی نیشان تاشی برگزار می شود فاصله دارد. فرودگاه آتاتورک نیز در 20 کیلومتری این هتل قرار گرفته است.

هتل Nippon از خیابان شلوغ نیستانسی ۵ دقیقه پیاده و از فرودگاه آتاتورک۲۰ کیلومتر فاصله دارد. هتل دارای خدمات ترانسفر فرودگاه بنا به درخواست است. هتل از مرکز کنوانسیون لطفی کردار، مرکز کنگره استانبول، کنسرت ری کمال و تئاتر ارتوگرول ۱.۳ کیلومتر فاصله دارد.

برای اطلاع از نرخ تور ترکیه کلیک کنید.

آدرس هتل Nippon

Address: Kocatepe Mahallesi, Topçu Cd No:6, 34437 Beyoğlu/İstanbul, Turkey

Phone: +90 212 313 33 00

درجه هتل:

4

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved