برج‌های دوقلوی پتروناس، جزو اولین جاذبه‌هایی هستند که هر توریستی در سفر خود به کوالالامپور از آن بازدید می‌کند.

تپه ای آهکی دارای صخره هایی پرشیب و تیز در نزدیکی شهر کوالالامپور قرار دارد که پوشیده از گیاه و درختان سرسبز که در آن غارهایی شگفت انگیز پنهان شده است.

پارک پرندگان کی ال (KL Bird Park) تاسیس شده در سال 1991 می باشد که مهم ترین جادبه گردشگری و معروف کوالالامپور می باشد که در منطقه Lake Gardens قرار دارد.

در سال 1957 استقلال مالزی اعلام شد و در این هنگام به جای پرچم کشور انگلیس، پرچم مالزی برافراشته شد. این پرچم با بلند ترین میله جهان که حدود 1000 متر در میدانی در قلب شهرکوالالامپور قرار گرفته است.

موزه ملی کوالا یکی از معروف ترین موزه های مالزی و جاذبه گردشگری این کشور است. این موزه گنجینه ایی از میراث فرهنگی مالزی می باشد که به سبک Rumah Gadang ساخته شده است.

ساختمان عبدالصمد رو به روی [(link)|میدان مردکا|http://www.keyvanparvaz.com/میدان-مردکا-کوالا] در امتدادجالان تونکو قرار دارد.این ساختمان در سال 1897 ساخته شد که ابتدا مرکز چندین اداره دولتی در زمان حکومت بریتانیا بود.اما امروز دیوان و عدالت در این ساختمان واقع شده که گردشگران با توجه به طراح های غربی و برج ساعت این آثار عکس تهیه می کنند.

محله چینی ها بدون شک یکی از محبوب ترین نقاط گردشگری در مالزی و همچنین یک بهشت شکارچی معامله شناخته شده و پر رفت و آمد است که منطقه اصلی آن ، پتالینگ استریت به یک بازار شب زنده داری و پر جنب و جوش تبدیل می شود که انواع کالاها را در قیمت های ارزان ارائه میکند.

مثلث طلایی کوالا که مرکز مغازه ها و سرگرمی های مشهور این شهر می باشد تشکیل شده از 3 جاده جلال امینی، سلطان اسماعیل و جلال رجا چولان که این منطقه در مرکز این خیابان ها قرار دارد.

خیابان بوکیت بینتانگ (Bukit Bintang) یکی از معروف ترین مراکز تفریح و خرید در شهر کوالالامپور می باشد.[(link)|مثلث طلایی|http://www.keyvanparvaz.com/برج های-دوقلوی-پتروناس]، هتل های 5 ستاره ،مراکز خرید، رستوران و کافه های شبانه این خیابان را منحصر به فرد کرده است.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved