اطلاعات کشتی کروز یونان ( celestyal Majesty cruise ship )

سوالات متداول:

• راهنمای فارسی زبان در کشتی مستقر خواهد بود و شما را در جزایر یونان همراهی نخواهد کرد.

• قبل از ورود به هر جزیره راهنمای تور توضیحاتی در مورد دیدنی های جزیره ارائه خواهد داد.

• گشت رایگان شهر آتن شامل بازدید از آکروپلیس (ورودیه به عهده مسافر) منطقه پلاکا و گشت پانورامیک شهر آتن با همراهی راهنمای فارسی زبان انجام خواهد شد.

• در سایر جزایر تورهای اختیاری به شما پیشنهاد می گردد که می توانید به میل خود هزینه ی آنرا پرداخت و از آنها استفاده کنید.

• برنامه و ساعات قید شده در بالا قطعی بوده ولی ممکن است به دلایل آب و هوایی و صلاحدید کاپیتان کشتی تغییر کند.

• از آنجایی که این تور بدون ویزا انجام می شود، سپردن ضمانت نامه، وجه نقد و یا چک تضمین شده ی بانکی معادل 10،000،000 تومان جهت ضمانت بازگشت به ازای هر نفر قبل از حرکت تور الزامی می باشد.

• عدم ارائه ضمانت نامه بعد از ثبت نام به معنای انصراف از تور خواهد بود و مشمول جرایم انصراف می گردد.

• مبلغ ضمانت نامه ممکن است پس از بررسی مدارک مسافر (پاسپورت های قبلی و مدارک شغلی) ممکن است افزایش و یا کاهش یابد.

• با توجه به حساسیت موضوع ورود بدون ویزا به یونان و سپردن ضمانت های سنگین مالی و اعتباری به مقامات یونانی جهت ضمانت بازگشت کلیه مسافران از این سفر، آژانس کیوان پرواز حق جلوگیری از ثبت نام مسافرین، بنا به صلاحدید کارشناسان آژانس را برای خود محفوظ می دارد.

• طبق مقررات کشتی، پس از ثبت رزرو (عقد قرارداد و یا وصول درخواست) کنسل کردن و یا تغییر نام امکان پذیر نیست، بنابراین پس از ثبت رزرو هر گونه تغییر و یا ابطال شامل جریمه ای معادل 100% از مبلغ کل قرارداد می گردد.

• پرداخت حداقل 70% از مبلغ کل قرارداد جهت ثبت و قطعی نمودن رزرو الزامی می باشد.

• کلیه ثبت نام های قبل از 25 دیماه شامل 5% تخفیف ثبت نام زودهنگام خواهد شد.

• عقد قرارداد و یا ارسال درخواست به آژانس کیوان پرواز به معنای تفهیم و قبول کلیه شرایط قید شده در بالا می باشد.

• با وجود اینکه یونان عضو حوزه شنگن می باشد، چگونه این تور بدون نیاز به ویزا انجام می شود؟

توافق های صورت گرفته بین وزارت گردشگری یونان و مقامات ترکیه این امکان را برای شهروندان کشور ترکیه فراهم کرده که بدون نیاز به ویزا و فقط از طریق کشتی های کروز شرکت Celestyal از یونان و جزایر یونان بازدید نمایند، شرکت ما با سپردن ضمانت نامه های سنگین، توانسته این امکان را برای ایرانیان فراهم کرده که از این توافق استفاده کنند و بدون ویزا از جزایر یونان و همینطور شهر آتن بازدید کنند.

• آیا از جزایر یونان و آتن بازدید خواهیم کرد (در زمان توقف در جزایر از کشتی پیاده خواهیم شد) ؟

در تمامی شهرها و جزایری که طبق برنامه سفر کشتی توقف خواهد داشت، از کشتی پیاده خواهید شد و امکان بازدید از جزایر به اختیار خودتان فراهم می باشد، در کشور یونان در هیچ هتلی اقامت نخواهید داشت و کشتی کروز تمامی امکانات یک هتل 5 ستاره تاپ را دارا می باشد.

• کشتی کروز Celestyal Majesty چه امکاناتی دارد؟

کشتی Majesty تمامی امکانات یک هتل 5 ستاره را دارا می باشد، در مجموع 732 کابین داخلی، خارجی و سوئیت با ظرفیت پذیرش 2028 مسافر و در مجموع 600 خدمه دارد. این کشتی دارای 5 رستوران، 9 بار و کافی شاپ، استخر روباز و جکوزی، مرکز SPA و ماساژ درمانی، 3 سالن نمایش و برنامه های شبانه و موسیقی زنده و … می باشد.

• آیا گشت های جزایر شامل پکیج تور می باشد؟

گشت شهر آتن (بازدید از آکروپلیس، منطقه پلاکا و گشت پانورامیک) در پکیج تور محاسبه شده است، و تمامی مسافرین به صورت رایگان از این گشت استفاده خواهند کرد. هر چند پرداخت مبلغ ورودیه به آکروپلیس می بایست توسط مسافر و در مقصد پرداخت گردید، این مبلغ 20 یورو می باشد. در سایر جزایر می توانید به میل خود از تورهای اختیاری که مسئولین کشتی آنها را برگزار می کنند استفاده کنید و هزینه ی آن را جداگانه در کشتی پرداخت نمایید.

• آیا راهنمای تور فارسی زبان گروه را همراهی خواهد کرد؟

راهنمای فارسی زبان تور در کشتی مستقر می باشد، در گشت شهر آتن شما را همراهی خواهد کرد. و در سایر جزایر و یا شهرها، اطلاعات کافی در مورد دیدنی های هر جزیره در اختیار شما قرار خواهد داد و شما را در جزیره ها همراهی نخواهد کرد.

• امکان برگزاری گشت های شهری در سایر جزایر وجود دارد؟

بله، در صورت تمایل می توانید از گشت های اختیاری سایر جزایر استفاده کنید، برای اینکار می توانید به SHORE EXCURSION DESK کشتی واقع در طبقه 5 کشتی مراجعه نمایید و با پرداخت هزینه از این تورها استفاده کنید، در صورت ثبت نام تمامی این گشت ها با حضور راهنمای فارسی زبان برگزار خواهد شد.

• خدمات غذایی کشتی کروز چگونه است؟

در تمام مدت اقامت در کشتی تمامی مسافرین از خدمات ALL INCLUSIVE استفاده می کنند، به این معنا که صبحانه، ناهار، شام رایگان می باشد و استفاده از تمامی نوشیدنی ها در بار و کافی شاپ های کشتی رایگان می باشد.

• در زمان هایی که در جزایر توقف داریم، ناهار و شام کشتی را از دست خواهیم داد؟

صبحانه، ناهار و شام کشتی در ساعات مشخصی در 2 رستوران کشتی سرو می شود (مانند تمامی هتل ها) در صورتی که در آن زمان در جزیره و یا شهری توقف داشته باشد، می توانید به کشتی بازگردید و از خدمات غذایی کشتی استفاده کنید، در غیر اینصورت ناهار و یا شام کشتی را از دست خواهید داد. هر چند برنامه ی سرو غذا در رستوران ها تا حدودی با توقف کشتی هماهنگ است، برای مثال در روزی که کشتی ساعت 19 در جزیره توقف دارد، سرو شام کمی زودتر آغاز می شود و می توانید ابتدا شام را میل کنید و بعد برای بازدید از جزیره از کشتی پیاده شوید.

• آیا محدودیتی برای سوار و یا پیاده شدن از کشتی وجود دارد؟

خیر هیچ محدودیتی برای ورود و خروج به کشتی وجود ندارد، و می توانید به دفعات در هر ساعت و زمانی که کشتی در جزیره ای توقف دارد به کشتی وارد شوید و یا از آن خارج شوید.

• کشتی در تمامی جزایر پهلو می گیرد؟ یا برای رفت و آمد به جزیره ها باید از قایق استفاده کرد؟

در تمامی جزیره ها به غیر از سانتورینی کشتی در بندر پهلو می گیرد و قدم زنان وارد جزیره می شوید، ولی با توجه به شرایط سواحل سانتورینی امکان پهلو گرفتن وجود ندارد برای رفت و آمد به کشتی باید از قایق ها کوچکتر که کشتی به طور رایگان در اختیار می گذارد استفاده کنید. برای استفاده از قایق های کوچک نیز هیچ محدودیتی وجود ندارد و می توانید به دفعات از این قایق ها استفاده کنید.

• آیا امکان دسترسی به اینترنت در کشتی فراهم می باشد؟

بله، ولی رایگان نیست. برای استفاده از اینترنت در کشتی باید برای هر ساعت استفاده مبلغ 7 یورو پرداخت نمایید، و البته به دلیل اینکه ارتباط از طریق ماهواره است، سرعت اینترنت تعریف چندانی ندارد. راحت ترین راه استفاده از اینترنت در جزایر است که در هر کافه و رستورانی می توانید به رایگان از اینترنت استفاده کنید.

کابین های کشتی :

کابین داخلی IB در عرشه 3 با ظرفیت 4 نفر 2 تخت در پایین و 2 تخت مخفی در بالا، خدمات اتاق شامل حمام با دوش، تهویه هوا، تلفن ،سشوار و تلویزیون می باشد.

کابین داخلی ID در عرشه 4 با ظرفیت 4 نفر1 تخت دو نفره یا 2 تخت 1 نفره ، خدمات اتاق شامل حمام با دوش، تهویه هوا، تلفن ،سشوار و تلویزیون می باشد.

کابین های داخلی IF در عرشه 6 و عرشه 7 با ظرفیت 3 نفر با 2 تخت در پایین و یک تخت مخفی، خدمات اتاق شامل حمام با دوش، تهویه هوا، تلفن ،سشوار و تلویزیون می باشد.

کابین های بیرونی XBO در عرشه 8 با ظرفیت 2 نفر، خدمات اتاق شامل حمام با دوش، تهویه هوا، تلفن ،سشوار ، تلویزیون و پنجره (با دید به دریا)و پرده های نور گیر می باشد.

کابین های بیرونی XB در عرشه 3 و عرشه 4 با ظرفیت 2 نفر با 1 تخت یا دو نفره با 2 تخت، خدمات اتاق شامل حمام با دوش، تهویه هوا، تلفن ،سشوار ، تلویزیون و پنجره (با دید به دریا)و پرده های نور گیر می باشد.

کابین های بیرونی XD در عرشه 6 ، عرشه 7وعرشه8 با ظرفیت 2 نفر با 1 تخت دو نفره یا 2تخت جدا، خدمات اتاق شامل حمام با دوش، تهویه هوا، تلفن ،سشوار ، تلویزیون و پنجره (با دید به دریا)و پرده های نور گیر می باشد.

کابین های بیرونی XF در عرشه 3 و عرشه 4 با ظرفیت 4 نفر با 2 تخت درپایین و 2 تخت مخفی، خدمات اتاق شامل حمام با دوش، تهویه هوا، تلفن ،سشوار ، تلویزیون و پنجره (با دید به دریا)و پرده های نور گیر می باشد.

کابین های بیرونی XFo در عرشه 7 و عرشه 8 و عرشه 9 با ظرفیت 4 نفر با 2 تخت درپایین و 2 تخت مخفی ، خدمات اتاق شامل حمام با دوش، تهویه هوا، تلفن ،سشوار ، تلویزیون و پنجره (با دید محدود به دریا)و پرده های نور گیر می باشد.

کابین های بیرونی XG در عرشه 6 و عرشه 7 ، عرشه 8 و عرشه 9 با ظرفیت 4 نفر با 2 تخت درپایین و 2 تخت مخفی ، خدمات اتاق شامل حمام با دوش، تهویه هوا، تلفن ،سشوار ، تلویزیون و پنجره (با دید عالی به دریا)و پرده های نور گیر می باشد.

سوئیت بالکندار SBJ در عرشه 8 و عرشه 9 با ظرفیت 2 نفر با 1 تخت دو نفره یا 2تخت جدا، خدمات اتاق شامل حمام با وان، تهویه هوا، تلفن ،سشوار ، تلویزیون ، مینی بار ، یخچال و بالکن با دو صندلی و یک دید عالی رو به دریا است.

سوئیت بالکندار SJO در عرشه 9 با ظرفیت 4 نفر با 2 تخت درپایین و 2 تخت مخفی، خدمات اتاق شامل حمام با وان، تهویه هوا، تلفن ،سشوار ، تلویزیون ، مینی بار ، یخچال و پنجره (با دید به دریا)و پرده های نور گیر و2 تا از سوئیت ها دارای بالکن هستند .

سوئیت S در عرشه 6 و عرشه 9 با ظرفیت 4 نفر با 1 تخت دو نفره و 2 تخت مخفی یا 2 تخت جدا و 2 تخت مخفی ، خدمات اتاق شامل حمام با وان، تهویه هوا، تلفن ،سشوار ، تلویزیون ، مینی بار ، یخچال و 2 پنجره با دید وسیع رو به دریای بیکران است.

سوئیت بالکندار SB در عرشه 9 با ظرفیت 4 نفر با 1 تخت دو نفره و 2 تخت مخفی یا 2 تخت جدا و 2 تخت مخفی ، خدمات اتاق شامل حمام با وان، تهویه هوا، تلفن ،سشوار ، تلویزیون ، مینی بار ، یخچال و بالکن با دو صندلی و یک دید عالی رو به دریا است.

سوئیت بالکندار SG در عرشه 9 با ظرفیت 4 نفر با 1 تخت دو نفره و 2 تخت مخفی یا 2 تخت جدا و 2 تخت مخفی ، خدمات اتاق شامل حمام با وان، تهویه هوا، تلفن ،سشوار ، تلویزیون ، مینی بار ، یخچال و بالکن با دو صندلی و یک دید عالی رو به دریا است.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved