روش های حمل و نقل در مارماریس

در شهر مارماریس ، گردشگران می توانند بوسیله تاکسی، تاکسی دریایی، اجاره ماشین،دولماس(نوعی ون است) و اتوبوس در شهر تردد کنند. نزدیک ترین فرودگاه در فاصله 49 کیلومتری مارماریس قرار گرفته. همچنین فاصله مارماریس تا فرودگاه بین المللی 53 کیلومتر است.

تاکسی

تاکسی ها در مارماریس با رنگ زرد و با نام تاکسی مشخص می شوند. این تاکسی ها معمولا به طور اختصاصی مسافر سوار می کنند و معمولا از دیگروسایل نقلیه گرانتر می باشند.

دولماس:

دولماس ها در شهر تردد میکنند و مسافران را جابه جا میکنند. این دولماس ها مانند مینی بوس هستند با این تفاوت که ایستگاه مشخصی ندارند و طبق خواسته مسافر ماشین را نگه می دارند. معمولا تا دیر وقت کار می کنند و همچنین در شهر مارماریس خطوط دولماس زیادی وجود دارد. جزوه ارزانترین وسایل حمل و نقل می باشند.

تاکسی دریایی

تاکسی دریایی نیز یکی دیگر از وسایل نقلیه عمومی است. این وسیله نقلیه زیر مجموعه فرابرها می باشد و همانند اتوبوس معمولی است، منتهی بر روی آب ها انجام وظیفه می کند. برای شهرهای Icmeler و turunce معمولا از این تاکسی ها استفاده می شود که برای گردشگران و مسافران بسیار جالب است.

اجاره ماشین

اجاره ماشین نیز در شهر مارماریس امکان پذیر است. با استفاده از این گزینه شما می توانید از اوقات خود بیشترین استفاده را ببرید چرا که به مکان های دیدینی زیادی می توانید بروید، نگران نرسیدن به اتوبوس و پیدا کردن تاکسی در فرودگاه و حمل و نقل با وسیله های نقلیه ای که با آنها آشنایی ندارید هم نیستید.

اتوبوس یا مینی بوس

یکی دیگر از وسایل حمل و نقل در مارماریس اتوبوس ها یا مینی بوس ها هستند. این وسایل نقلیه به طور منظم بین مارماریس،آمورتالان، بیلدیبی و ایسملر تردد می کنند. برای سوار شدن به آنها باید به ایستگاه های اتوبوس بروید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved