محله چینی ها کوالالامپور

محله چینی ها بدون شک یکی از محبوب ترین نقاط گردشگری در مالزی و همچنین یک بهشت شکارچی معامله شناخته شده و پر رفت و آمد است که منطقه اصلی آن ، پتالینگ استریت به یک بازار شب زنده داری و پر جنب و جوش تبدیل می شود که انواع کالاها را در قیمت های ارزان ارائه میکند.

اگر قصد رفتن به این محله می باشید شب هنگام بهترین زمان برای دیدن و خرید کردن از این مرکز می باشد، چرا که چراغ های رنگارنگ، ادحام مردم، صدای موسیقی چینی و بوی غذا های مختلف جذابیت به خصوصی به این محله داده اند.

می توان گفت در این بازار اجناس ارزان قیمت از قبیل اجناس بدلی، پوشاک، تزئیناتی و... را به راحتی با کمترین هزینه می توانید خریداری کنید. فروشندگان هر قیمتی به شما پیشنهاد کردند باز هم جای تخفیف گرفتن دارد.اگر قصد خرید هدیه و یا سوغاتی داشتید قیمت اجناس این بازار بسیار ارزان است.

مرکز خرید Central Market با فاصله بسیار نزدیک از خیابان Petaling قرار گرفته است که این محله یکی از جذابیت های گردشگری می باشد و علت آن نزدیکی به مراکز خرید و فروشگاه های معتبر می باشد.نکته جالب دیگر این محله پخش موسیقی چینی در فروشگاه ها و محوطه بازار می باشد.

رستوران های محله چینی ها در کوالالامپور :

علاوه بر مرکز خرید های مناسب، محله چینی ها مملوست از غرفه هایی که دانه بخارپز و حتی غذاهای دریایی و رستوران های چینی. عطرهای خوشبویی از غذاهای چینی مهمانان را وسوسه به چشییدن این غداها می کند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی و رزرواسیون آنلاین توسط بیسیس فلای

Copyright © 2015 keyvanparvaz.com All Rights Reserved